Cyberpunk 2077 Phantom Libery oynanış videosu sızdırıldı

Cyberpunk'ta 90 saatim vardır şehrini ve karakterlerini seviyorum ön sipariş vermiştim bakalım bilgisayarım oynatcak mı?

Deger. 10 saat uzeri oynanis suresi varsa deger. Zaten Cyberpunk 2077 guzel oyun. Bence bu DLC guzel tahmini olarak.
%50 hakediyor, %50 haketmiyor bence.

Şimdi oyun büyük devasa, işçilik var yani. Oyun içinde silah çeşitliliği de güzel,, RPG'de yedirmişler. Karakter buildi falan her şey yapılabiliyor.

Ama hikayesi kötü, keşif hissi kötü, kırmızıya sürekli çalan renk uyumu kötü, yapay zeka kötü.

Buglar olabilir ama oyunu kıran bug görmedim ve bu buglar oynanışı etkilemedi. Normal karşıladım, kötü bir şekilde eleştiri gereği duymadım, göz ardı edebildim rahatça. Ben korsan bitirdim sonra indirime girmişti 127 TL'ye satın almıştım.
Cevap için teşekkürler. Normal Cyberpunk'u severek oynadım, hatta iki kez oynadım ki hiç hikayeli oyun seven birisi değilimdir. Yine de bence bu fiyatın 10 saat üzeri oynanış süresi olması gerekiyor. Normal şartlarda oyunun yarısı bir fiyat ama zamanında aldığım fiyatın neredeyse 3 katını verecek olmam kötü hissettiriyor.

Sistem gereksinimlerini iki kat arttırmayı biliyorlar ama? Sanki orijinal oyun çok optimizeymiş gibi.

O biraz havada kalacak gibi duruyor.

qrcqlyr00gpb1.jpg

Bu grafiklere mi bu kadar sistem istediler şimdi. Ben hiç fark göremedim.

Değişme var.

rtpb0d6nffpb1.jpg

Zamanında 100 liraya alıp oynadım, iyi zamanlardı. 100 liraya Cyberpunk falan alıyorduk, siz bilmezsiniz dedeleriniz bilmez ama babalarınız iyi hatırlar.

İyi ki indirip oynamışım. Hikayesini beğendiğim bir oyundu. Fakat DLC'ye para verip tekrar oynamaya değer mi, bilemiyorum.. Ben +18 modlar yükleyip oynamayı tercih ederim(deneyin çok güzel oluyor xd).

Ama hikayesi kötü, keşif hissi kötü, kırmızıya sürekli çalan renk uyumu kötü, yapay zeka kötü.
Ben hikayesine kötü demezdim, çok harika bir hikayesi yok fakat yine de ortalama üstü bir hikayeye sahip bence. Bu DLC ile birlikte daha güzel bir hikaye ve hikaye sunumu da bekliyorum üstelik.

Bu dlc oyunun hangi döneminde başlıyor?
Voodoo oğlanlari vardiya hani. Bir tane avm'de katliam cikarttigimiz. Sonrasinda bizi Alt'a bagliyordu. Oralarda basliyor bu dlc. Bildiğim kadariylada bu oyunda yaptıklarimiz ana oyunun sonunu etkiliyor farkli sonlar aciliyor.

Sizce parasını hak ediyor mu? Almaya değer mi?
Paran varsa al bence. Severek oynadığım ender oyunlardan biri. Yapay zeka da biraz daha iyi olsa süper olurdu.

Zamanında 100 liraya alıp oynadım, iyi zamanlardı. 100 liraya Cyberpunk falan alıyorduk, siz bilmezsiniz dedeleriniz bilmez ama babalarınız iyi hatırlar.

İyi ki indirip oynamışım. Hikayesini beğendiğim bir oyundu. Fakat DLC'ye para verip tekrar oynamaya değer mi, bilemiyorum.. Ben +18 modlar yükleyip oynamayı tercih ederim(deneyin çok güzel oluyor xd).
1695277521160.png

Ben de 124,5 TL'ye almışım.

Geri
Yukarı