Cyberpunk 2077 Phantom Libery oynanış videosu sızdırıldı

26'ını dört gözle bekliyorum, grafik tarafında fazlasıyla iyileştirme mevcut. Sızıntı videosunda ufaktan belli oluyor ama test eden kişi büyük ihtimalle direk hazır ayarla oynamış, hareket bulanıklılığı vs. öyle gösteriyor.

2.0 güncellemesi ise bu akşam çıkıyor, herkese iyi oyunlar :)

%50 hakediyor, %50 haketmiyor bence.

Şimdi oyun büyük devasa, işçilik var yani. Oyun içinde silah çeşitliliği de güzel,, RPG'de yedirmişler. Karakter buildi falan her şey yapılabiliyor.

Ama hikayesi kötü, keşif hissi kötü, kırmızıya sürekli çalan renk uyumu kötü, yapay zeka kötü.

Buglar olabilir ama oyunu kıran bug görmedim ve bu buglar oynanışı etkilemedi. Normal karşıladım, kötü bir şekilde eleştiri gereği duymadım, göz ardı edebildim rahatça. Ben korsan bitirdim sonra indirime girmişti 127 TL'ye satın almıştım.
Dostum hikayesinin kötü olduğuna nasil vardın sızdı mi? Ayrıca nice klişe otunlar kötü hikayeler var fakat sunumu sana iyi yaptığı zaman hissetmiyorsun.

Ben hikayesine kötü demezdim, çok harika bir hikayesi yok fakat yine de ortalama üstü bir hikayeye sahip bence.

Dostum hikayesinin kötü olduğuna nasil vardın sızdı mi? Ayrıca nice klişe otunlar kötü hikayeler var fakat sunumu sana iyi yaptığı zaman hissetmiyorsun.
Batman Arkham Knight konspeti tadında bir konsepti var. Batman Arkham Knight oyunu daha başarılı bu yönden.

Yine ana hikayesini de ilgi çekici bulmadım hiç.

Tabii bazı yan görevler güzel. Hikaye demesekte Skippy'nin konuşması eğlenceli.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı