Cyberpunk 2077 Resmî Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Sisteminiz "Cyberpunk 2077" için hazır mı?

• Evet, istediğim ayarlarda oynayabileceğim.

• Tam olarak değil, ayar kısman gerekecek.

• Hayır, sistem gereksinimlerim yetersiz.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Kaplayacağı yer, yani ihtiyaç duyulan boş alan olarak düşünebilirsin.
Böyle dolu bir oyuna nasıl 70 GB istiyor, onu anlayamadım.
Yeni çıkan güçlü oyunların çoğu 100GB'ı geçer oldu. Şaşırdım açıkçası.

Böyle dolu bir oyuna nasıl 70 GB istiyor, onu anlayamadım.
Yeni çıkan güçlü oyunların çoğu 100GB'ı geçer oldu. Şaşırdım açıkçası.
Benim aklıma Skyrim geldi, koskoca Skyrim 13 GB'dan daha az indirme yapıyor. :D Bir de yüksek çözünürlüklü kaplamalar belki ücretsiz DLC olabilir.

Evet güncellemeler performansı yükseltti. Ancak, çoğu oyunda 1060 6GB önde izliyor. Battle Royale oyunlarında ise 1060 6GB iyice açıyor farkı. Minimum gereksinimlerin 1080p minimum için olduğunu düşünüyorum, zaten 780, 1050Ti civarı bir kart. RX 470'de 1050Ti'dan daha güçlü 1060 3GB'a yaklaşan bir kart. O yüzden önerilende 1060 6GB ile R9 Fury olmasında bir sakınca yok.

RX 560 veya 1050 Ti seçilse o biraz daha anlaşılır bir fark olurmuş bu şekilde çok yakın geldiler. Gerçi GTX 780 referans olarak alınabilir diğer iki kart için.

RX 560 veya 1050 Ti seçilse o biraz daha anlaşılır bir fark olurmuş bu şekilde çok yakın geldiler. Gerçi GTX 780 referans olarak alınabilir diğer iki kart için.
Firmalar günümüzde genellikle minimum ekran kartlarını GTX 700 serisinden seçiyor Nvidia tarafı için. Bunun sebebi eski seri güçlü kartlara sahip olup oyunu almak isteyenleri teşvik etmek, minimuma 1050Ti yazıp GTX 780 gibi kartların sahiplerinin "benim kartım eski, alsam oynayabilir miyim" diye tereddütte kalmasını istemiyorlar. AMD tarafı için de aynı durum geçerli. Önerilen gereksinimlere hala RX 480 yazılıyor çoğu oyunda.

Firmalar günümüzde genellikle minimum ekran kartlarını GTX 700 serisinden seçiyor Nvidia tarafı için. Bunun sebebi eski seri güçlü kartlara sahip olup oyunu almak isteyenleri teşvik etmek, minimuma 1050Ti yazıp GTX 780 gibi kartların sahipleri "benim kartım eski, alsam oynayabilir miyim" diye tereddütte kalmasını istemiyorlar. AMD tarafı için de aynı durum geçerli. Önerilen gereksinimlere hala RX 480 yazılıyor çoğu oyunda.
780 zaten 1650ye yakın performans veriyor önemli olan 50 ve 80 ibaresi.

Geri
Yukarı