Cyberpunk 2077 Resmî Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Sisteminiz "Cyberpunk 2077" için hazır mı?

• Evet, istediğim ayarlarda oynayabileceğim.

• Tam olarak değil, ayar kısman gerekecek.

• Hayır, sistem gereksinimlerim yetersiz.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Çok uzak bir tahmin olmuş 🤣.

Belki NVIDIA tarafında destekli olur kart. Çünkü özel 2080 Ti ekran kartları da çıkmıştı.

3 yaşını aşmış Pascal ve Polaris kartın mimari olarak çok fark edeceğini düşünmüyorum böylesi yeni bir oyuna. Önerilen kısmındaki R9 daha da eski bir kart. Yoksa bunlar AMD kartları yanlış taraflara mı koydular?

Millet atıp tutuyordu ya, 1080 Ti falan diye.
E3 fuarında oynanış videosu 1080 Ti sistemde kayıt edilmiş. Delinin biri bundan yola çıkarak "minimum 1080 Ti" dedi, öyle de kaldı. :D

Peki sizce GTX 1080 - RTX 2060 - RX 5600 XT - RX 5700 - 2060 SUPER, bu kartlar 1080p Ultra ayarlarda 60 FPS+ oynatabilecek midir? Çünkü Önerilen Sistem Gereksinimleri demek 1080p High ayarlarda 60 FPS demektir.

Tahminim çok çok yakın olmuş, nerede 1080 Ti ile oynanabilir diyenler? Sesleri solukları çıkmıyor :)
CDPR beni hiçbir zaman şaşırtmamıştır, günümüz oyunu için gereksinim az bile denilebilir. Önerilen kartlara zaten birçok insan sahip ve oyunu tam oynanabilir hale getirmişler. Bu da çok güzel optimizasyona sahip olacağını gösterir, şaşırdık mı? Hayır. Çünkü CDPR ile Take-Two bir değil :) :)
RT kullanmak için direkt 3060 alacağım, normalde 3070 alacaktım ancak bu gereksinimlere göre 3060 bile fazla oluyor.
Sana aşığım CDPR 😘

E3 fuarında oynanış videosu 1080 Ti sistemde kayıt edilmiş. Delinin biri bundan yola çıkarak "minimum 1080 Ti" dedi, öyle de kaldı. :D

Bir de inanmıyorlardı ya... Kocaman şirket, deli gibi reklamını yaptığı oyunu GTX 1080 Ti üzerinden optimize ederek piyasaya çıkartır mı? Akıl var, nizam var 😅 Minimum RX 570 olur diyenler vardı... Tanrım...

Merak ettiğin bu ayarların ölçütü nedir? Yani önerilen 1080P 60FPS yüksek ayarlar için mi, 1080P 30FPS yüksek ayarlar için mi, 1080P 30FPS düşük ayarlar mı? Bunları da belirtseler keşke. Malum RDR2'de 1060 6GB önerilen ile çıktı, durumu ortada.

Geri
Yukarı