Cyberpunk 2077 Resmî Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Sisteminiz "Cyberpunk 2077" için hazır mı?

• Evet, istediğim ayarlarda oynayabileceğim.

• Tam olarak değil, ayar kısman gerekecek.

• Hayır, sistem gereksinimlerim yetersiz.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
RIP ☠
Ekran Görüntüsü (1208).png

Bir de inanmıyorlardı ya... Kocaman şirket, deli gibi reklamını yaptığı oyunu GTX 1080 Ti üzerinden optimize ederek piyasaya çıkartır mı? Akıl var, nizam var 😅 Minimum RX 570 olur diyenler vardı... Tanrım...
Sorma, "öyle olsa bu oyunu kime satacaklar" diyorduk ama dinleyen kim. :D

Çok da öyle olduğunu düşünmüyorum. RDR 2 örneği falan ortadayken açıkçası çıkmadan güvenemedim bu sistem gereksinimlerine. Umarım 1060 6GB 1080P yüksek ayarlarda 60 FPS çalıştırabilir.
RDR 2 gibi rezil bir konsol portu olmayacaktır diye umut ediyorum. Bence sürekli RDR 2'den örnek verip moral bozmayalım.

RDR 2 gibi rezil bir konsol portu olmayacaktır diye umut ediyorum. Bence sürekli RDR 2'den örnek verip moral bozmayalım.
Açıkçası 5 yıl önceki oyunları Witcher 3'de hairworksler açıkken 60 FPS alamadığımı biliyorum. Kapalıyken ultrada 60+ alabiliyordum ama dediğim gibi 5 yıl önceki oyunlarında 1060 6GB anca 60 FPS alabiliyordu. Çıktığında belli olur. Umarım optimizasyonu çok iyi olur ve RDR gibi bazı oyunlarda olan resolution scale ayarı ile gelir. 1080P monitörlerde 2K, 4K'ya çekerek oynayabiliriz.

@judgmennt Witcher 3'ün şöyle bir güzelliği vardı ayarları orta seviyeye bile getirsen gayet hoş grafiklerle oynuyordun hiç rahatsız etmiyordu. Eskiden medium ile bitirmiştim, geçenlerde 5500 XT ile ultra ayarlarda girdim öyle "zamanında çamur gibi oynamışız" demedim hiç. Eminim Cyberpunk 2077 en düşük ayarlarda bile çamur olmayacaktır.

RIP ☠
Eki Görüntüle 672670

Sorma, "öyle olsa bu oyunu kime satacaklar" diyorduk ama dinleyen kim. :D

CDPR oyunu direkt PC için optimize edip sonradan konsollara portluyor diye biliyorum. Hatta zamanında 750 Ti’lı sistemler PS4 ile benzer bir performans veriyordu PS4 daha güçlü olmasına rağmen. Sistem zorlasa da ikinci RDR2 vakası olmaz bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı