Satılık Cyberpunk 2077 Sadece 4 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hesapta bir sıkıntı oldu ama arkadaş sağolsun yeni bir hesap teslim etti. Teşekkürler.

Hesapta bir sıkıntı oldu ama arkadaş sağolsun yeni bir hesap teslim etti. Teşekkürler.
Rica ederim. Sıkıntı oldu derken Steam Guard'ı kastediyorsunuz, değil mi?

Bu arada satışlara artık buradan devam ediyorum:

Birkaç yeni oyun eklenmiştir.

Rica ederim. Sıkıntı oldu derken Steam Guard'ı kastediyorsunuz, değil mi?

Bu arada satışlara artık buradan devam ediyorum:

Birkaç yeni oyun eklenmiştir.
Evet.

Güvenilir hesap elime ulaştı, alabilirsiniz.

Merhaba hocalarım. Elimde Cyberpunk 2077 bulunan bir hesap var. Offline kullanabiliyorsunuz ama Online kullanabileceğinizi pek sanmıyorum. İstemediğim Steam oyunları dışında her türlü ödemeye açığım. Yanlış anlamayın, oyun da verebilirsiniz ama 4 TL'ye beğeneceğimi sanmıyorum. Bu arada ödemeyi Papara'dan yaparsanız daha mutlu olurum. Çünkü ininal boş boş para kesiyor. Benim elime 4 TL net olarak geçmesi lazım, vergileri size bırakıyorum. Ciddi alıcılara iletişim adresimi bırakabilirim.

Bu arada cidden ucuz bir fiyat bence 4 TL, bence kaçırmadan alın. Bu fiyata bulabileceğinizi sanmıyorum.

Bu arada biraz zaman geçince 2 TL falan arttırabilirim fiyatı.

Hocam Steam'den herhangi bir şey atsak olur mu? 10TL var çünkü Steam cüzdanımda.

Arkadaşlar ortak offline hesap o yüzden ucuz ben de hep öyle alıyom ucuza geliyor hep.

Saldırı olarak düşünmeyin sadece kendi fikrimi belirtmek istiyorum. 4 TL'ye gayet iyi güzel tabi ama bunun korsan kullanımdan ne farkı olduğunu söyleyebilir mi biri? :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı