Satılık Cyberpunk 2077 Sadece 4 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
4 TL hesaba 100 kişi girer 400 TL kazanır 250 TL'lik oyundan

Bu şekilde parası olan da olmayan da kazanıyor. Parası olan sermayesini kullanıp oyunu alıp başkalarına satıyor, parası olmayan 4 TL'ye alıp oynuyor. Bence iyi bir sistem.

Papara'da 4 TL gönderince para kesmiyosa alayım. Telegram üzerinden yazıyorum.

Merhaba hocalarım. Elimde Cyberpunk 2077 bulunan bir hesap var. Offline kullanabiliyorsunuz ama online kullanabileceğinizi pek sanmıyorum. İstemediğim Steam oyunları dışında her türlü ödemeye açığım. Yanlış anlamayın, oyun da verebilirsiniz ama 4 TL'ye beğeneceğimi sanmıyorum. Bu arada ödemeyi Papara'dan yaparsanız daha mutlu olurum. Çünkü İninal boş boş para kesiyor. Benim elime 4 TL net olarak geçmesi lazım, vergileri size bırakıyorum. Ciddi alıcılara iletişim adresimi bırakabilirim.

Bu arada cidden ucuz bir fiyat bence 4 TL, bence kaçırmadan alın. Bu fiyata bulabileceğinizi sanmıyorum.

Bu arada biraz zaman geçince 2 TL falan arttırabilirim fiyatı.
Steam üzerinden en fazla 9.5 TL fiyatlı oyun atabilirim. Bu fiyat aralığında istediğiniz bir oyun varsa alabilirim hesabı.

Alışveriş tamamlandı, hocam hesabı kontrol ediyor şimdi.
Steam üzerinden en fazla 9.5 TL fiyatlı oyun atabilirim. Bu fiyat aralığında istediğiniz bir oyun varsa alabilirim hesabı.
Biraz bakmam lazım hocam. Haber vereceğim size.

Merhaba hocalarım. Elimde Cyberpunk 2077 bulunan bir hesap var. Offline kullanabiliyorsunuz ama online kullanabileceğinizi pek sanmıyorum. İstemediğim Steam oyunları dışında her türlü ödemeye açığım. Yanlış anlamayın, oyun da verebilirsiniz ama 4 TL'ye beğeneceğimi sanmıyorum. Bu arada ödemeyi Papara'dan yaparsanız daha mutlu olurum. Çünkü İninal boş boş para kesiyor. Benim elime 4 TL net olarak geçmesi lazım, vergileri size bırakıyorum. Ciddi alıcılara iletişim adresimi bırakabilirim.

Bu arada cidden ucuz bir fiyat bence 4 TL, bence kaçırmadan alın. Bu fiyata bulabileceğinizi sanmıyorum.

Bu arada biraz zaman geçince 2 TL falan arttırabilirim fiyatı.
Oyun hangi platform üzerinde oynanıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı