Cyberpunk 2077 Takemura aramıyor

ihec

Decapat
Daha fazla  
Cyberpunk 2077 "Takemura'nın araması için 1 gün bekle" diyor ama kaç gün beklememe rağmen aramadı. Nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu törenden kadını kaçırma görevini kastediyorsanız bayağı bir bekletiyor o. Ben de çok beklemiştim anca aramıştı. Yan görevlere falan takılın biraz araması sürebilir daha.
Hocam bana deseler ki ''Ölmeden önce hangi oyunu oynamak istesin?'' en son diyeceğim cevap CyberPunk'tır.Oyun buglarla laglarla ve daha bir çok hatayla dolu.
Bug ile alakası yok.Oyun oyuncunun biraz daha yan görevlere kayması için bilerek bekletiyor aramayı.Herkeste olan bir şey.
Umarım oyunu oynayıp,bitirip yorum yapıyorsunuzdur.

Hocam bana deseler ki ''Ölmeden önce hangi oyunu oynamak istesin?'' en son diyeceğim cevap CyberPunk'tır.Oyun buglarla laglarla ve daha bir çok hatayla dolu.
Ben ilk çıktığında bir kaç hata ile karşılaştım, hatayla karşılaşanlar var tabi fakat biraz şans işi. Abartılacak kadar hata olduğunu düşünmüyorum. En azından 50 saat tecrübemde tek tük hata gördüm onlar da oyunu bozan hatalar değildi. Oyuna karşı bir ön yargı oluştu piyasada.

Ben ilk çıktığında bir kaç hata ile karşılaştım, hatayla karşılaşanlar var tabi fakat biraz şans işi. Abartılacak kadar hata olduğunu düşünmüyorum. En azından 50 saat tecrübemde tek tük hata gördüm onlar da oyunu bozan hatalar değildi. Oyuna karşı bir ön yargı oluştu piyasada.
Ben motorda ayakta gittim ayakta.Motor sürüyorum karakter ayakta duruyor.

Geri
Yukarı