Cyberpunk 2077 vs Red Dead Redemption 2

Hangisi?

• Red Dead Redemption 2

Oy: 186 80,2%
  • Cyberpunk 2077

Oy: 46 19,8%

• Oy verenlerin toplamı
    232
  • Anket kapandı .
RDR2 diyenlerin büyük bir kısmı bozkırda at sürme özlemi çekiyor bence. Bu oyuna oy verenlerin arasında anket yapsak her iki oyunu da oynamayanlarin oranı yüzde 90 çıkar. İki oyunu da YouTube'den seyredip at binme hasreti depresenler "RDR2 ne biçim oyunmuş abi yeaaa" deyip butona abanmışlar.

RDR2 diyenlerin büyük bir kısmı bozkırda at sürme özlemi çekiyor bence. Bu oyuna oy verenlerin arasında anket yapsak her iki oyunu da oynamayanlarin oranı yüzde 90 çıkar. İki oyunu da YouTube'dan seyredip at binme hasreti depresenler "RDR2 ne biçim oyunmuş abi yeaaa" deyip butona abanmışlar.

Bence senden emin değilim oynadığına video izleyerek de belli oluyor kalite farkı. Ben RDR 2 oynuyorum 31 saat oynadım şu an en iyi oynadığım oyun.

Mesajlarda tartışanlar görüyorum ama aşırı saçma değil mi arkadaşlar ? Yani 2 oyunda birbirinden çok farklı. Youtubetan video izleyip, hangisi senin ilgini daha çok çekecek onu düşünmek lazım. Ama tam da belli etmiyor oynamadan aslında. Bende RDR 2 direndim almamak için ama aldım ve şuan keyifle oynuyorum. Bitince de verdiğim paranın hakkını vermiş olacak. CB77 o kadar kötü bir giriş yaptı ki büyük beklentilere rağmen benim mentalimi düşürdü ve şuan almadım, almak istemiyorum. Çünkü yakın zamanda aynı konsepte yakın 1-2 oyun oynadım ve beni öyle aman aman sarmadı. Yani mesela Horizon Zero Dawn diye bir oyun var ona da ön yargılıyım ama muhtemelen bir sonraki alışverişim o olacak :D Yani demem o'dur ki bu kadar basit bir konuda bile tartışmayı nasıl başarıyorsunuz vallahi çok garip.

Cyberpunk tabi ki de. Ben 8 kere falan bitirdim CP 2077'i. Aksiyonu çok güzel bir oyun yani.
Eğer eşek sürmek istiyorsan sıkıcı ve düz aksiyon sistemi olan bir Western oyununda buyur seni tutan yok.

Hikaye olarak ikisi de sürükler.

Oynanış olarak Cyberpunk epey düzeltti ve ben büyük güncelleme sonrası oynadım ve normaldi. RDR2 oynanışı ise bana göre biraz ağırdı. Oyunun son bölümlerinde dahi kontrole alışamadım desem yeridir. Bir de Western sevmeme rağmen ağır olduğundan oyunda bir şeyler yapmaya üşeniyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı