Cyberpunk 2077 vs Read Dead Redemption 2

Saat kısmı biraz beni korkutuyor ya, öyle çok büyük bir oyunlara çok dayanamıyorum o yüzden beni gerçekten içine çekeni almak istiyorum ki uzun soluklu oynayabileyim.

Abi sonuna kadar oyna oyunu. RDR 2'yi bitirirken ağlamaktan boğazım yanıyordu.

Merhaba, 2 oyunda neredeyse aynı fiyat ve Steam dolar kuruna geçmeden birini alacak param var. Para mı hangisinde kullanmalıyım ve RDR2 sıkar mı diye korkuyorum, hayatımda hiç 150 saate yakın oyun oynamadım çünkü.

Dostum şahsi fikrimi söyleyeyim RDR2 gerçekten oyun dünyasının Nirvana'sı, ancak Cyberpunk 2077 daha çok bana hitap ediyor. Ana hikayesi olsun yan görevleri olsun geçtiği evren olsun hepsi tam anlamıyla bana göre. Eğer bilim kurgu ve gelecek temasını seviyor isen Cyberpunk 2077 tam senin oyunun. Ve oyun ayrıca RPG olduğu için tek bir finalede sahip değil. Yani oyunu istediğin gibi farklı farklı sonlarla bitirebilirsin.

Cyberpunk al. İkisini alma imkanın olursa önce rdr 2 sonra cyberpunk oyna. İkisi de çok farklı dünyaları olan oyunlar ikisi de çok güzel ama cyberpunk haritası bir başka sanki çok dolu dolu. Arabalar falan aklını kaybediyorsun

Geri
Yukarı