Cyberpunk 2077 vs Read Dead Redemption 2

Kişisel zevklerinize göre değişir. 90 saatin 45'inde at sürmek size göre değilse kesinlikle cyberpunk+phantom Liberty alın. Sıkılmazsınız oyun full+full aksiyon çünkü.

Evet RDR2'nin hikayesi, dünyası, grafikleri çok güzel. Ama bunlar sizin zevkinize hitap etmiyorsa istediği kadar iyi olsun anlamı yok.

Seçim sizin. Yerinizde olsam zamlar gelmeden kendimi biraz zorlayıp ikisini de alırım ama tabiki size kalmış.

İkisi arasından RDR2'yi seçerdim. RDR2'nin havası farklı ve çok gerçekçi oyun. Pişman edeceğini düşünmüyorum. Oyunun uzun olduğu doğrudur ancak her dakikasının ayrı bir zevk verdiğini söyleyebilirim.

Merhabalar, 2 oyunda nerdeyse aynı fiyat ve Steam dolar kuruna geçmeden birini alacak param var. Para mı hangisinde kullanmalıyım ve RDR2 sıkar mı diye korkuyorum, hayatımda hiç 150 saate yakın oyun oynamadım çünkü.
Merhabalar, hangisini tercih ettiniz? Ben de arada kalıp RDR 2 almıştım. Çok memnun kaldım.

Cyberpunk 3 yıl önce çıkmış bir oyun ve şu an güncellemelerle anca düzelmiş ama RDR 2 hep bir başyapıttı, Online kısmı da var 🙂

Bence anket açın hangisi daha çok oy alırsa onu alın. :D

Geri
Yukarı