Cyberpunk 2077 Windows 11'de çöküyor

İşletim sistemi
Windows 11

Empty1

Kilopat
Merhaba,
Sisteme yeni format attım Windows 11 Home sürümü yükledim, oyunda bir takılma donma yok fakat ortalama bir 20dk sonra oyundan atıp hata raporu gönder diyor. Sistemim 5600X işlemci, RTX 3060 Ti, 16 GB RAM, 1TB 980Pro, B550 anakart. Windows 10 kullanırken böyle bir sorun yoktu, ekran kartı sürücüsü güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendileri bazı şeyleri yanlış yapıyordur diye düşünüyorum. Haziran'dan beri Windows 11 kullanıyorum bazı korsan oyunların açılmaması dışında ne yazılım ne de oyun sorunu yaşadım. Subreddit'lerde de Windows 11 ve CP77 ile alakalı bilinen bir sorun yok. Dosya transferi veya yeniden yükleme esnasında bir sorun oluşma ihtimali daha olası.

Bu donanımla alakalı olabilir. Bilgisayarımda 1 tane korsan yazılım bulunmuyor. (Photoshop hariç, nadir kullanıyorum, Paragöz Adobe artık kusura bakmasın)
Sadece programda CTRL+Z yapıyorum diye program çöküyor ki yıllardır kullandığım bir program.
GPU hatası alıyorum, bazen ram yazma hatası, tuhaf tuhaf hatalar, formattan 1 hafta öncesine kadar (Windows 10 dan yükseltme yaptığımda) hiç bir sorun yoktu. Sıfır kurulumda başladı.

Son düzenleme:
Bu donanımla alakalı olabilir. Bilgisayarımda 1 tane korsan yazılım bulunmuyor. (Photoshop hariç, nadir kullanıyorum, Paragöz Adobe artık kusura bakmasın)
Sadece programda CTRL+Z yapıyorum diye program çöküyor ki yıllardır kullandığım bir program.
GPU hatası alıyorum, bazen ram yazma hatası, tuhaf tuhaf hatalar, formattan 1 hafta öncesine kadar (Windows 10 dan yükseltme yaptığımda) hiç bir sorun yoktu. Sıfır kurulumda başladı.

Sıfırdan kurulum yaptım bende. Donanımda bir sorun olsa Windows 10'da da çökerdi zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı