Cyberpunk 2077 Yansımalar pürüzlü

İşletim sistemi
Windows 10

Sensei Eyüp

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Kastamonu/Bozkurt
Sitemim:
RX 580 4GB Sapphire
i5 10400f
16GB 2x8 2400Mhz RAM

Grafikler ne olursa olsun fotoğraftaki sorunun aynısını her oyunda yaşıyorum(Aracın tavanındaki yansıma pürüzü). Radeon ayarlarından çoğu şeyi denedim. En güncel sürücüleri kullanıyorum. Nasıl çözebilirim bu sorunu?

haata.png

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
9:45 'den sonra izleyebilirsiniz.
Bu videoda GTX 1070 ekran kartı kullanılmasına rağmen öyle gözüküyor yansımalar açık olunca. Bence yeni oyunlarda olan bir sıkıntı, kartla alakası yok gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
9:45'den sonra izleyebilirsiniz.
Bu videoda GTX 1070 ekran kartı kullanılmasına rağmen öyle gözüküyor yansımalar açık olunca. Bence yeni oyunlarda olan bir sıkıntı, kartla alakası yok gibi.

Her kartta olmuyor hocam başta bende öyle düşünmüştüm lakin benden alt sistem olsun üst sistem olsun başkasında aynı oyunda olmuyordu hatta aynı kartı kullananda bile olmuyordu.

Her kartta olmuyor hocam başta bende öyle düşünmüştüm lakin benden alt sistem olsun üst sistem olsun başkasında aynı oyunda olmuyordu hatta aynı kartı kullananda bile olmuyordu.
Şu ana kadar izlediğim her test videosunda (Cyberpunk 2077 için) bu pürüzlenmeler oluyor yansımalarda. RTX kapalı olduğunda tabiki.

Yeni konular

Geri
Yukarı