Cyberpunk 2077 yeni DLC gelir mi?

Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
Sizce tekrar DLC gelir mi? Son dendi, ama belli olmaz, iyi satıldı. Witcher 3'e o kadar DLC geldi mesela. Cyberpunk 2077'e 45 saat, 10 saat, bir de 20 saat falan harcadım yani. Oyunda tüm görevler, yan görevler, is verenlerin tum görevleri bitti, sibersaykoymus o görevler hepsi bitti ve birkaç NCPD görevi kaldı. Yeni DLC çıksa tekrar oynarım diyenler kimler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yine ana karakter V mi olur sizce? GTA VI'a rakip Cyberpunk yeni oyunu mu?
Sanmıyorum en son çıkardıkları anime ve DLC ile aslında biraz daha da Cyberpunk'ın gerçekten büyük bir evren olduğunu ve başka hikayeler ile devam edeceklerini açıkladılar gibi duruyor. V tekrar gözükürse bile nasıl işlenir o bile merak konusu bence çünkü sonuç olarak karakter tamamen oyuncununun seçimleriyle hikayesi başlıyor ve son buluyor.

Yeni oyununda 'felaket' olmaması için çok uğraşırlar, bu yüzden araya bir DLC sıkıştırıp oyuncuların gazını alırlar diye düşünüyorum.
Gelir mi bilmiyorum da Johnny Silverhand'in hikayesini biraz daha açan ve tamamen onunla oynadığımız bir DLC çok yakışırdı. Sonuçta o kadar savaş görmüş bir karakter.

Vnin hikayesi sona erdi.

Cidden oyunun konsepti cok hosuma gidiyor. Parali askerlik. Sayko. Siber. Modern.

gelir mi bilmiyorum da Johnny Silverhand'in hikayesini biraz daha açan ve tamamen onunla oynadığımız bir DLC çok yakışırdı. Sonuçta o kadar savaş görmüş bir karakter.

Evet, bu cok iyi olurdu. Ama gectigi yila gore oyunun modern gozukme durumunu bilemem.

Cyberpunk Orion oyunu için Epic Games & Unreal Engine 5 ile de ortak adım atılıyormuş. Büyük ihtimalle DLC yerine yeni oyun olacak sırada.

Tweet'lerini gordum firmanin yeni oyunu bu olacakmis.

Bence bu oyun gelene kadar Johnny DLC'si gelse tam tamamlanir artik.

Ahahahaha anladığım kadarıyla siz bu oyuna bayağı tutuldunuz hocam benim gibi. :D ama bir Witcher oyunu görelim artık ya bayağıdır bekliyoruz o önce çıksın. 😂

Rogue, Johnny ekibiyle ve bir de degisiklik yapip Kerry de katildi mi iyi gorevler akar.

Witcher 3 cikali bayagi oldu, yeni Witcher da gelebilir tabii. Firma biraz gec oyun cikartiyor. Ama saglam oyunlar bana gore.

Rogue, Johnny ekibiyle ve bir de degisiklik yapip Kerry de katildi mi iyi gorevler akar.

Witcher 3 cikali bayagi oldu, yeni Witcher da gelebilir tabii. Firma biraz gec oyun cikartiyor. Ama saglam oyunlar bana gore.
Adamlar 8 yılda 2 oyun 3 DLC çıkarmışlar hocam bence en hızlı çalışan firmalardan birisi.

Geri
Yukarı