Cyberpunk 2077 yeni DLC gelir mi?

Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
Sizce tekrar DLC gelir mi? Son dendi, ama belli olmaz, iyi satıldı. Witcher 3'e o kadar DLC geldi mesela. Cyberpunk 2077'e 45 saat, 10 saat, bir de 20 saat falan harcadım yani. Oyunda tüm görevler, yan görevler, is verenlerin tum görevleri bitti, sibersaykoymus o görevler hepsi bitti ve birkaç NCPD görevi kaldı. Yeni DLC çıksa tekrar oynarım diyenler kimler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Adamlar 8 yılda 2 oyun 3 DLC çıkarmışlar hocam bence en hızlı çalışan firmalardan birisi.

Cyberpunk'i tek Witcher ve Cyberpunk'tan bildigim icin oyle dedim.

Nowakowski : Uzun zaman önce açıkladığımız gibi, ikinci veya üçüncü bir genişleme paketi yapmayacağız. Bu oyunun tek genişleme paketi ve bunun rakamlarla, satışlardan ne kadar memnun olup olmadığımızla ya da buna benzer şeylerle hiçbir ilgisi yok.

Nowakowski : Uzun zaman önce açıkladığımız gibi, ikinci veya üçüncü bir genişleme paketi yapmayacağız. Bu oyunun tek genişleme paketi ve bunun rakamlarla, satışlardan ne kadar memnun olup olmadığımızla ya da buna benzer şeylerle hiçbir ilgisi yok.
İyi olmuş, ya yeni oyuna odaklanıyorlarmış bence de mantıklı olan bu.

200 saat Cyberpunk oynamış bir Cyberpunk fanı olarak gelmez diyorum gelmemelide zaten. :D Cyberpunk ile Witcher hikayesi çok bir değil artık Cyberpunk devam edecekse bile v ve Johnny Silverhand temasında devam etmemesi lazım Phantom liberty ile bu ikilinin hikayesi sonlanmalı ki sonlandıda muhtemelen zaten. Bence Cyberpunk DLC yerine yeni bir Cyberpunk oyunu gelir 5 sene içinde.
Hayır dostum, bu nasıl son yahu DLC'yi yeni bitirdim 3 senedir Cyberpunk oynuyorum belli aralıklarla bu firma hep böyle yapıyor hep kötü son sonbird i seçtim sonra ona ihanet ettim v NPC'ye dondu aw, böyle bir sonu kabullenemem belki de johnny v yi ele geçirdikten sonra v yi tekrar geri getirmenin bir yolunu arar bilmiyorum ama kötü son olmasın artık.

Hayır dostum, bu nasıl son yahu DLC'yi yeni bitirdim 3 senedir Cyberpunk oynuyorum belli aralıklarla bu firma hep böyle yapıyor hep kötü son sonbird i seçtim sonra ona ihanet ettim v NPC'ye dondu aw, böyle bir sonu kabullenemem belki de johnny v yi ele geçirdikten sonra v yi tekrar geri getirmenin bir yolunu arar bilmiyorum ama kötü son olmasın artık.
Ooo. Güzel bir hikaye olabilir bak.

Geri
Yukarı