Cyberpunk 2077'de ekranda garip şeyler

İşletim sistemi
Windows 10

V3XA4

Hectopat
Daha fazla  
Hepinize merhabalar, bu son günlerde Cyberpunk 2077 oynarken ekranda bazı sıkıntılar çıkıyor. Tam olarak ne olduğunu bilmiyorum ya da normal bir şey mi bilmiyorum ama bana normal gibi gelmedi o yüzden yardım almaya geldim... Attığım fotodaki gibi oluyor bir süre olduktan sonra düzeliyor ara sıra tekrar oluyor ve fark edilmesi biraz zor oluyor.

- ASUS TUF GTX 1650 OC.
- AMD 5 3600 + stok soğutucu.
- XPG 16B 3000MHz.
- Corsair VS550 PSU.
- ASUS TUF B450M-PLUS.
- Gamepower intense X20.

Benim düşüncem G-Sync veya FreeSync'dandır falan diye düşündüm ama ikisi de açık (hem monitörden hem de NVIDIA denetim masasından) nedenini bilmediğim içinde size danışmak istedim?

Ayarlarım Orta'nın biraz üstünde birkaç ayarlama yaptım oratalama aldığım FPS 30-40FPS alabiliyorum...

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-12-28 at 08.27.50.jpeg
    WhatsApp Image 2020-12-28 at 08.27.50.jpeg
    55,9 KB · Görüntüleme: 257
Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinize merhabalar, bu son günlerde Cyberpunk 2077 oynarken ekranda bazı sıkıntılar çıkıyor. Tam olarak ne olduğunu bilmiyorum ya da normal bir şey mi bilmiyorum ama bana normal gibi gelmedi o yüzden yardım almaya geldim... Attığım fotodaki gibi oluyor bir süre olduktan sonra düzeliyor ara sıra tekrar oluyor ve fark edilmesi biraz zor oluyor.

- ASUS TUF GTX 1650 OC.
- AMD 5 3600 + stok soğutucu.
- XPG 16B 3000MHz.
- Corsair VS550 PSU.
- ASUS TUF B450M-PLUS.
- Gamepower intense X20.

Benim düşüncem G-Sync veya FreeSync'dandır falan diye düşündüm ama ikisi de açık (hem monitörden hem de NVIDIA denetim masasından) nedenini bilmediğim içinde size danışmak istedim?

Ayarlarım Orta'nın biraz üstünde birkaç ayarlama yaptım oratalama aldığım FPS 30-40FPS alabiliyorum...
Ekranda garip renkler çıkıyor anladığım kadarıyla. Ekran kartınızda bir arızalanma olabilir veya monitörden g-sync'i kapatın veya nvidia denetim masasından kapatıp monitörden açın.
Hocam bence iç mekanın kaplamalarından ötürü öyle olmuş olabilir. Ben de şu an Cyberbug indiriyorum bakalım nasıl olacak. Ben de denerim aynı yeri.
Evet belki de bundan dolayıdır.

Ekranda garip renkler çıkıyor anladığım kadarıyla. Ekran kartınızda bir arızalanma olabilir veya monitörden g-sync'i kapatın veya nvidia denetim masasından kapatıp monitörden açın.

Evet belki de bundan dolayıdır.
ben aslında renk değilde o yırtılma gibi sıkıntıları düşündüm o yüzden de direk aklıma sync geldi...

mesela görselde kapıda sıkıntı var mesela yada üstündeki EXİT yazısı sıkıntılı gibi

Hocam ekran kartı biraz düşük sayılabilir normalde çok iyi ama Cyberpunk 2077'nin GTX 3090'a kafa tutup 17 FPS alması için yapıldığı malum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ekran kartı biraz düşük sayılabilir normalde çok iyi ama Cyberpunk 2077'nin GTX 3090'a kafa tutup 17 FPS alması için yapıldığı malum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam benim gördüğüm 6.6fps diye görmüştüm RTX3090 da 8K da.

Yeni konular

Geri
Yukarı