Sürprizbozan Cyberpunk 2077'de nasıl araç sahiplenilir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Frstghost

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar hikaye geregi öldüm. Elimdeki araba da gitti. Disaridayken araba cagiramiyorum. Sokaktan buldugum bir araci nasıl benim arac yaparim?
Satilan arabalar da cok pahali.

Son düzenleyen: Moderatör:
Paran varsa bazı kişiler sana mesaj atıyor şurada şu arabayı satıyoruz gel al falan diye onları gidip alabilirsin öyle araç sahibi olabilirsin. Veya oyunda ilerledikce Silverhand'in aracı gibi bazı şeyleri görevlerde alabiliyorsun. Eğer oyunun başlarındaysan şimdilik kendi aracın dışında bir araç kullanamazsın. Ya para kasıp araç alacaksın yada oyunda ilerleyeceksin.

Ben oyunu bitirdim, şu an tüm satın alınabilen şeylere sahibim ve üstüne 500k avrodolar var. Para sıkıntısı çekmezsin oyunda araba almaktan çekinme. Sonradan sıkıyor her şeyi alabildiğin için.

Arkadaşlar hikaye geregi öldüm. Elimdeki araba da gitti. Disaridayken araba cagiramiyorum. Sokaktan buldugum bir araci nasıl benim arac yaparim?

40 seviyede haritada belli bir yerde bildiğimiz batmobil e benzeyen oyunun en hızlı arabası çıkıyor, onu sahiplenebilirsiniz. Sizin oluyor.

Kaybettiğiniz arabayı geri almak için bir görev var, V'nin odasının altındaki garajda olması lazım oraya gidip arabayı alma görevini alabilirsiniz.

Geri
Yukarı