Cyberpunk 2077'den beklentileriniz neler?

JonTurk06

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Oyunun çıkmasına 1 aydan biraz fazla bir zaman kaldı. Beklentiler arşa çıktı ama daha detaylandırarak söyler misiniz? Mesela oyunda deniz var, deniz/su ile nasıl bir etkileşimde bulunmak istiyorsunuz? (Yüzmek, deniz altı mekanları, tekneler vb.) ya da hava taşıtlarının çeşitliligi hakkında fikirleriniz neler? Bunlar birkaç örnek tabii ki.

Erken aşamada 3 saat oynayan bir kullanıcının yorumunu bir arkadaşımız konu olarak açmıştı.
Bazı konular biraz üzse de hiçbir şekilde beni etkilemeyecek unsurlar, kaldı ki genişleme paketi gibi birçok DLC'de çıkacaktır. Haliyle üzülebileceğiniz konular zamanla değişebilir.

Benim şu anda göremediğim ve beklentim olan şey kesinlikle, seks konularında her şeyi kontrolümüze almamız diyebilirim. Zaten oyun özgürlük açışından vs. çok iyi olacak, hele seks olaylarını da bize bırakırlar ise daha ne isteyebilirim ki? :)
Not: Yaş ortalamasını tam bilmediğim için bilerek ''Satıriçi sürprizbozan'' olarak düzenledim.

Oyunun çıkmasına 1 aydan biraz fazla bir zaman kaldı. Beklentiler arşa çıktı ama daha detaylandırarak söyler misiniz? Mesela oyunda deniz var, deniz/su ile nasıl bir etkileşimde bulunmak istiyorsunuz? (Yüzmek, deniz altı mekanları, tekneler vb.) ya da hava taşıtlarının çeşitliligi hakkında fikirleriniz neler? Bunlar birkaç örnek tabii ki.
Tek beklentim optimizasyon sorunu olmaması.

Geri
Yukarı