Cyberpunk 2077'nin kötü bir optimizasyona sahip olması

Mark Zuckerberg

Centipat
Makaleler
2
Yer
Praha
Şu videoyu gördüm:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun PS4 Pro'da bile leş gibi gözüküyor, yani kaplamalar güzel fakat çözünürlük düşük olduğu için inanılmaz kötü gözüküyor.
4K potansiyeli olan bir konsolda oyun resmen 720P gibi. Özellikle çözünürlüğü düşürmüşler, bu CD projekt Red ve Sony'nin yaptığı bir ayıptır, çünkü bu konsolu 100 milyon kişi kullanıyor!
Daha geçen çıkan Last of Us 2 4K çözünürlükte muazzam bir deneyim sunarken n'oldu da bu konsol bir anda 720P'de oynatmaya başladı?
Şimdi bana PS4 Pro'nun güçsüz kaldığını falan savunmayın hala canavar gibi bir makine, PS5 sattırmak için özellikle yapıldığı ortada.
Oyun PS4 Pro'da bile böyle gözüküyorsa 2013 kasa Xbox One'da nasıl gözükecek acaba, 360P falan mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu grafikleri verebilen bir konsolun bir anda şu grafikleri vermesi acayip sinirimi bozdu.

Tamam da PS4'ü bu kadar çabuk öldürmemeleri gerekirdi, daha PS5'e doğru düzgün oyun çıkmadı bile.
Forza Horizon 2 çıktığında benzer durumu görmüştüm. Uğraşmıyorlar bu konuda pek de bir şey denemiyor.

@Mark Zuckerberg PS5 sattırmakla alakası yok, PS5 güçlüdür PS4, bu kadar. PS5'de daha iyi gözükmesi gayet normal.

Bu mantıkla oyun PC'de daha iyi gözüküyor, Sony kullanıcılara PC mi sattırmaya çalışıyor?

Ayrıca PS5 almak diğer ülkelerde bizimki kadar zor değil, sırf PS5 alınsın diye böyle saçma şeylere zaman harcamazlar bile :)

Zaten oyun PS Exclusive değil, aslen PC oyunu. Neden PS4 optimizasyonu için Last of Us Part II kadar emek verilsin ki?

Katılıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı