Cyberpunk 2077'ye Gelecek Olan İlk Ücretsiz DLC Belli Oldu!

İlk çıktığı gün indirdim. 4 gün (78 saat) oynadım ve sildim. Vaat edilen DLC kesinlikle bu değildi. Hikaye ek paketi gelmediği sürece tekrar indirmeye değecek bir yanı yok maalesef.
Çok bariz 3 tane ek hikaye gelebilecekken neyi bekliyorlar bunu da anlamış değilim.

Panam'la yarım kalanı tamamlayalım :)
Sırayla gelicek. Adam sana hikaye DLC'si getirdik demedi zaten. Yukarida ki açıklamayı oku.

Sırayla gelicek. Adam sana hikaye DLC'si getirdik demedi zaten. Yukarida ki açıklamayı oku.
Tam olarak nasıl bir cevap bekliyorsun? Sırayla gelecek, açıklamayı oku filan? Sence benim sitemim paylaşımı yapana olabilir mi? Oyunu tekrar indirmeye değecek bir DLC olmadığını söylemişim sen açıklamayı oku diye emir kipiyle konuşuyorsun. Merak ettim, kimsin sen?

@FalconPolat Witcher 3'ü oynadın mı? Eğer oynadıysan o oyundaki bedava DLC'ler neyse, Cyberpunk 2077'de de o tür olacak, çoğu zaman yetiştirilemeyen özellikler (V'nin apartmanını özelleştirmek, ayna yansıması vb.) özellikler DLC olarak gelme ihtimali çok yüksek.
Oyunda hala tonla eksik varken o saydığın şeylerin hepsi yok değerinde gözümde. Witcher olmuş bir oyundu, bunların gelmesinde zaten bir sakınca yoktu. Bir daha Witcher kurtaramayacak bunları yatıp kalkıp Witcher 3'e dua etsinler.

Geri
Yukarı