Cyberpunk 2077'yi kimden izleyeceksiniz?

Kimden İzleyeceksiniz

• PintiPanda TV

• EasterGamers TV

• Burak Oyunda

• Can Sungur

• Dost Kayaoğlu

• Videoyun

• Elraenn

• Kendine Müzisyen

• Jahrein

• Enis Kirazoğlu

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Türkiye'nin hali: Konu başlığı :(

Elraenn'i ve Kendine Müzisyen'i aynı anda seçmek isterdim, birden fazla seçme hakkı koysaydın keşke. İkisi arasından Elraenn'i tercih ederim.

resim_2020-12-05_143018.png

Pintipandayi izlerken gerçekten rahatsiz oluyorum. Senelerdir oyun oynayan bir insan nasıl oluyor da oyun oynama konusunda bu kadar yeteneksiz, kolsuz, idrak kapasitesi düşük, yavaş tepki süresine sahip olabiliyor.

Büyük ihtimal easter Games TV. Elraen ( tuğkan abi) hikayeli oyunları bana göre yansıtamıyor. Gırgır makara tarzı şeylerde hiç düşünmeden ama kendisini izlerim. Pinti panda en güzel The Long Dark tarzı oyunları sunuyor. Jahrein'i nadiren izleyen birisiyim ondan yorum yapamayacağım. Kendine müzisyen'de güzel bir tercih olabilir. Aslında kendim oynayıp bitirmek istiyordum fakat bilgisayarım kaldırmıyor. NVIDIA GTX Now düşünüyordum ücretli versiyonunu alıp. Ücretsizde çok uzun sıralar olur girene kadar oyuna Twitch'teki yayıncılar oyunu bitirir. Ama birkaç gündür internetimde yavaşlama var ondan dolayı izliceğim gibi :(

GTX 1050 Ti ve R5 1500x sistemim kaldırırsa (büyük ihtimal kaldırmaz) kendim oynarım zaman buldukça. Kaldırmazsa da sağlık olsun, sonraki zamanlarda oynarız.

Oyun benim ilgimi çekti, son birkaç yıldır çok hatta hiç oyun oynamayan biri olarak kaldırırsa bilgisayar vakit ayıracağım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı