Cyberpunk 2077'yi kimden izleyeceksiniz?

Forumun tamamı üstüne alınmasın. Sadece benim gibi çöp bilgisayarlı olanlarlar veya kendi bilgisayarında oynayabilme imkanı olduğu halde izleyenler üstüne alınsın. Açıkçası ben ilk başta Eastergamers TV'den izleyecektim ama sonradan Elraenn daha mantıklı geldi. Yayınlarını izleyebilme vaktim olmadığı içi YouTube üzerinden izleyeceğim ancak siz hangi yayıncı veya YouTuber'dan izleyeceksiniz merak ettim. Elraenn'den her an vazgeçebilirim çünkü yaptığı serilerin yarısını oynayıp yarısını oynamıyor. Ama Cyberpunk 2077'den bahsediyoruz. Bitirir diye umut ediyorum. Gönül isterdi ki bu konuyu açmayıp kendimiz oynasaydık ama malum Türkiye şartları bunu gerektiriyor. Siz kimden izleyeceksiniz?
Tabi ki de EasterGamersTV.

Zaten bu konu açıldı? Orada söylediğimi söyleyeyim. Dost çekerse Dost'tan çekmezse bakarız.
Dost çekmez bence. Enis Kirazoğlu gibi gömülecektir oyuna. Tüm fantezilerini yapacaktır.
Oyunun hakkını Videoyun verecektir diye düşünüyorum.

Pqueen'e bir bakayım dedim, ben ana hikaye rush yapacağım dedi direkt kapattım. Böyle bir oyunda ana hikaye rush yapmak...

Ben izledikten sonra bir tur ondan izleyebilirim. Tepkileri bayağı güzel ve komik. :D

Geri
Yukarı