Cyberpunk bitmesine rağmen ana görev takip ediliyor

Hamza2334

Centipat
Daha fazla  
Cyberpunk 2077'yi bitirdim, jenerik geldi gitti, ve sonra bana dedi ki: Cyberpunk 2077'yi bitidin tebrikler fakat hala açık dünyada yapabileceğin şeyler var, ben de tamam dedim. Ama hala oynun son görevini takip ediyorum. Navigasyonda sürekli duran ana göreve giden yol beni rahatsız ediyor. Siz böyle bir olayla karşılaştınız mı? Ne olur olmaz söyleyeyim, takılı kalan görev: Hanako ile buluş.

Dostum açık dünyada dolaşabiliyorsun, bitirmediğin yan görevler varsa onları yapabilirsin.

Onu biliyorum zaten. Onun için oynamaya devam ediyorum fakat hala oyunun son görevi takip ediliyor açık dünyada gezerken rahatsız edici oluyor.

Oyunu bitirmeden önceki kayıt dosyasından başlatıyor, bitirdikten sonra açık dünyada bu şekilde gezebiliyorsunuz. Herkeste böyle. GTA V gibi bitirdin, bitirdiğin gibi açık dünyada gez oyunu değil.

Bu bir ana görev muhtemelen biliyorsunuz o yüzden sanırım takip etmeyi bırakamıyorum siz bırakabildiniz mi? Çözmenin yolu var mı peki?

Cyberpunk 2077'yi bitirdim, jenerik geldi gitti, ve sonra bana dedi ki: Cyberpunk 2077'yi bitidin tebrikler fakat hala açık dünyada yapabileceğin şeyler var, ben de tamam dedim. Ama hala oynun son görevini takip ediyorum. Navigasyonda sürekli duran ana göreve giden yol beni rahatsız ediyor. Siz böyle bir olayla karşılaştınız mı? Ne olur olmaz söyleyeyim, takılı kalan görev: Hanako ile buluş.
Oyunun son görevine geldiğinizde oyun size geri dönülemez bir noktaya geldin yapılacak işlerin varsa yap sonra gel diye bir uyarı veriyor. O uyarıyı geçip göreve girdiğinizde geri dönülemez nokta yani son göreve geliyorsunuz.

Oyun bittiğinde ise her oyuna olduğu gibi ana görev bitse de yan etkinlikleri vs. yapabiliyorsunuz. Sizin bahsettiğiniz durumda oyun sizi en son ki save dosyasına yani geri dönülemez noktanın oradan başlatmış direk. Bu herkeste böyle değiştiremezsiniz.

Hala oyunun son görevinin haritada takip ediliyor olmasının sebebi hala o görevin seçili olması yüzünden. ESC'ye bas orada görevler diye bir sekme olması lazım. Oradan o bahsettiğini görevi kaldırabilirsin. Bu sayede haritada gözükmez.

Oyunun son görevine geldiğinizde oyun size geri dönülemez bir noktaya geldin yapılacak işlerin varsa yap sonra gel diye bir uyarı veriyor. O uyarıyı geçip göreve girdiğinizde geri dönülemez nokta yani son göreve geliyorsunuz.

Oyun bittiğinde ise her oyuna olduğu gibi ana görev bitse de yan etkinlikleri vs. yapabiliyorsunuz. Sizin bahsettiğiniz durumda oyun sizi en son ki Save dosyasına yani geri dönülemez noktanın oradan başlatmış direk. Bu herkeste böyle değiştiremezsiniz.

Ana görevden ibareyi kaldırınca bir daha haritada belirgin şekilde gözükmez zaten.

Anladım. Peki ibareyi nasıl kaldırabilirim? Farkındayım biraz cahilce bir soru fakat seçenekler arasında onu bulamadım ya da bir görevi yapmak istemediğimde yaptığım işlemi yaptım fakat ana görev olduğundan sanırım kaldıramadım.
Yok galiba, denememe rağmen ben de kaldıramamıştım.

Anladım. Teşekkürler.

Anladım. Peki ibareyi nasıl kaldırabilirim? Farkındayım biraz cahilce bir soru fakat seçenekler arasında onu bulamadım ya da bir görevi yapmak istemediğimde yaptığım işlemi yaptım fakat ana görev olduğundan sanırım kaldıramadım.
Hocam ESC'ye basınca zaten orada görevler diye bir seçenek olması lazım. Ben mi yanlış hatırlıyorum? Ama emin gibiyim. Tekrar bakın orada görevler diye bir bölüm var. Oradan seçili görevdeki tiki kaldırınca haritada gözükmemesi lazım. Pardon görevler değil günlük sekmesinden.

1614153524438.png

Şöyle bir sekme olması lazım. Oradan ana işler kısmında yani en yukarda o görev gözükür. O görevin üzerinde ki tiki kaldırın.

Geri
Yukarı