Sekiro ana hikayeyi takip edemiyorum

Daha fazla  
Arkadaşlar Sekiro oynuyorum. Belli bir yerden sonra nereye gideceğimi bulamadım. YouTube'dan bakmam gerekiyor.
Bu ana hikayeyi takip etmenin bir yolu var mı? Yoksa kafama göre devam mı edeceğim?

Seni Emin Çıtak beyefendinin yanına alalım. 😀

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu tarz oyunları izlemek benim için hep daha iyi olmuştur. Hades, Sekiro, deadcell ve Dark Souls 3 hepsine başladım. Ama bitirmek nasip olmadı. Çok fazla yoruyor. Tekrar ediyor. Tarz olarak müthişler. En azından bir roguelike oyun bitirmeyi çok isterdim.

Seni Emin Çıtak beyefendinin yanına alalım. 😀

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Emin Çıtak kesinlikle severek takip ettiğim, özellikle Souls oyunlarını bana sevdirdiği için ayrıca teşekkür etmek istediğim biri.

Nereye gidecegini kestirememen hikayeyi takip etmenle alakasi yok. Souls oyunlarinda kesif on planda oldugu icin amacina varsn yolu yolu acik acik soylemezler.

Lord Kuro ve Emma gibi ne yapman gerektigini soyleyen karakterlerle konus kilit kelimeleri "How to go." ve "How to find" cumleleriyle YouTube'da arat.

Yeni konular

Geri
Yukarı