Cyberpunk bitmesine rağmen ana görev takip ediliyor

Hamza2334

Centipat
Daha fazla  
Cyberpunk 2077'yi bitirdim, jenerik geldi gitti, ve sonra bana dedi ki: Cyberpunk 2077'yi bitidin tebrikler fakat hala açık dünyada yapabileceğin şeyler var, ben de tamam dedim. Ama hala oynun son görevini takip ediyorum. Navigasyonda sürekli duran ana göreve giden yol beni rahatsız ediyor. Siz böyle bir olayla karşılaştınız mı? Ne olur olmaz söyleyeyim, takılı kalan görev: Hanako ile buluş.

Hocam ESC'ye basınca zaten orada görevler diye bir seçenek olması lazım. Ben mi yanlış hatırlıyorum? Ama emin gibiyim. Tekrar bakın orada görevler diye bir bölüm var. Oradan seçili görevdeki tiki kaldırınca haritada gözükmemesi lazım. Pardon görevler değil günlük sekmesinden.

Eki Görüntüle 893663
Şöyle bir sekme olması lazım. Oradan ana işler kısmında yani en yukarıda o görev gözükür. O görevin üzerinde ki tiki kaldırın.

Tamadır gidip deneyeceğim. Teşekkürler.
Oyunu bitirmeden önceki kayıt dosyasından başlatıyor, bitirdikten sonra açık dünyada bu şekilde gezebiliyorsunuz. Herkeste böyle. GTA V gibi bitirdin, bitirdiğin gibi açık dünyada gez oyunu değil.

Bir de sanırım siz oynu oynamışsınız jhonny silverhand in silahını hangi görevde alıyoruz? Biraz araştırdım tüm kaynaklar Chippin'ın görevinde diyor, fakat o göreve gelmeden önce bir görev daha yapıyormuşuz o hangi görev siz biliyor musunuz? Kontrolü istediğinde silverhand e vermiştim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı