Cyberpunk çıkış saati ve ön-yükleme tarihi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Gururs

Centipat
Ön yükleme dosyası 72 GB olacakmış 8 Aralık'da ön yükleme yapılacakmış, internetten okuduğum kadarıyla ancak oyunun bildiğiniz gibi kopya koruması yok yani DRM Free ben GOG üzerinde Key aldım 8 Aralık'da oyun sızacak gibi bir şey olacak. PC için bunu nasıl ayarlayacaklar çok merak ediyorum.
Not: Büyük ihtimalle exe ve birkaç dosyayı eksik yükletecekler çıkmadan birkaç dakika önce de güncelleme yayınlayacaklar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pek farketmez bence. Zaten oynanış videoları yayınlandı. Ayrıca oyun uzun bir oyun bir buçuk-iki günde bitiremezler(tabii hemen kırabilirlerse).

Pek fark etmez bence. Zaten oynanış videoları yayınlandı. Ayrıca oyun uzun bir oyun bir buçuk-iki günde bitiremezler(tabii hemen kırabilirlerse).

Oyunda koruma yok asıl sıkıntı orada kırılmasına bile gerek yok dosyaları internete atsalar yeter. Ama büyük ihtimalle ön yükleme dosyalarında birkaç dosyayı eksik sunacaklar açılmayacak oyun.

Bunu merak ediyordum, kaynak nedir acaba?

Sadece Playstation için bu tarih verilmiş.

Son düzenleme:
Bunu merak ediyordum, kaynak nedir acaba?

Sadece PlayStation için bu tarih verilmiş.

Xbox ve PC için daha erken olma ihtimali varmış açıklanır yakında hepsi resmi olarak ön yüklemede dosyaları eksik indirtirler sonra gelen güncelllemeyle oyun açılır.

Ön sipariş vermedim. 1 ay almam oyunu. Hele bir sorunlar çıksın :D Sonra hayal kırıklığına uğramak istemiyorum.

Xbox ve PC için daha erken olma ihtimali varmış açıklanır yakında hepsi resmi olarak ön yüklemede dosyaları eksik indirtirler sonra gelen güncelllemeyle oyun açılır.

Umarım dediğin gibi olur, 6 mbps internetim var. Millet oynarken ben indirmeyi beklemek istemiyorum ☹️

Oyunun ön yükleme tarihi 8 Aralık, boyutu 72 GB.
Çıkış saati ise çarşambayı perşembeye bağlayan gece, yani 10 Aralık gece 3'te oyun erişilebilir olacak. (GOG, Steam)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı