Cyberpunk görev bugda kaldı

Epicfeno

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, oynayanlarınız biliyordur. Delamain'in arabalarını bulma görevi var yan görev. Bütün arabaları buldum, Delamain beni aradı T'ye basıyorum ama cevap verilmiyor. V telefonu açmıyor. Sonra da bir daha aramadı. Şimdi de görevi işaretlediğimde sağ üstte Delamain'le konuş diyor. Arıyorum açmıyor. O da beni aramıyor. Save dosyasını bırakıyorum oynayanlar varsa bir zahmet bakabilir mi lütfen?

SAVE DOSYASI

O görevleri yutupdan izleyin hocam. Ben de başkası adına öldürmek görevinde kaldım, duvardaki yönlendiriciye yaklaşınca tuş çıkmıyor. Allah'tan yan görevdi.
O göreve belirtilen yerden değil de arkasındaki otobandan double-jump sayesinde zıplayarak girdiğim için görev yanlış bir şekilde aktifleşti. Johnny Silverhand gelip diyaloğa girmediği için duvardaki router bende de çalışmıyor. :D geri yükleme ile düzeleceği yazılmış fakat üzerinden saatler geçtiği için geri dönmem mümkün değil. Kaldı öyle.

Bitmemiş bir oyun ve adı CyberBug 2077.
Hocam eleştirmenler oyunu birkaç ay sonra oynamanızı öneriyor. Bu size özgü bir şey değil her oyuncuya bunu söylüyor. O zaman eminim bug sayısı daha da azalacaktır.

Çözüm görev buga girdiği an eski kayıtlardan görevin başladığı ana geri dönmekti ama orayı çoktan geçmişsin. Mecbur yeni patch'ı bekliyeceksin ama onlarda iyice bozuyor oyunu. Attığım videoyu izle geç önemsiz bir görev zaten.
Hocam mesajın için teşekkürler saldım zaten cyberbugu online falan gelirse veya dlcler falan o zaman oynarım zati şuan bi bu buglu görev ve dandik kısa süreli görevler kaldı, kısa süreli görevler çok sıkıcı şuraya git adam öldür oraya gir onu al basit amele görevleri bakalım güzel gelişmeler olursa oynarız ki 1 seneye anca gelir online o zamanada gta 6 çıkar zaten 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı