Cyberpunk grafikleri düşürülür mü?

İşletim sistemi
Windows 10

M00D

Picopat
Yer
TEİ TESİSLERİ
Arkadaşımla girdiğimiz bir iddia sonucu benim Steam hesabıma Cyberpunk için ön ödeme yaptı. Benim sistemim 4 GB RAM, 1GB VRAM, 2, 5-2, 7 işlemci. GTA V kaldırıyor tek bildiğim bu iyi oyunlardan. Arkadaşım için açtığım konuda (GTA 5 kaldırır mı) Config dosyasından düşürebilirsen 30 açar diye cevaplar gelmişti. Ben aynı şeyi Cyberpunk'a yapabilir miyim? Sadece RAM'ı 8 yapabilirim maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cyberpunk aşırı ağır bir oyun bu sistemde maximum 15 30 fps arası açabilir pek bilgim yok ama grafikleri config dosyalarıyla düşürebilirsin bide tavsiyem indirmeden önce benchmark yap ona göre hazırlıklı ol

Cyberpunk aşırı ağır bir oyun bu sistemde maximum 15 30 FPS arası açabilir pek bilgim yok ama grafikleri Config dosyalarıyla düşürebilirsin bir de tavsiyem indirmeden önce Benchmark yap ona göre hazırlıklı ol

30 FPS?
Konsollar bile zar zor 30 FPS oynatıyor. Bu sistem bırak 15'i 10 FPS bile oynatmaz.

O şekilde oynamaktansa oyunu izlemek daha çok keyif verir.
GTA IV'da böyle bir mod vardı. Oyundaki arabalar, agaçlar gibi şeyler 'karton' gibi gözüküyordu, görüş açışıda sıfır idi.

Videosu bu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cyberpunk'a da aynı şey yapılabilir ama bu hem uzun sürer hem de ne kadar anlamlı olur, bilmiyorum.

GTA IV'da böyle bir mod vardı. Oyundaki arabalar, agaçlar gibi şeyler 'karton' gibi gözüküyordu, görüş açışıda sıfır idi.

Videosu bu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cyberpunk'a da aynı şey yapılabilir ama bu hem uzun sürer hem de ne kadar anlamlı olur, bilmiyorum.
Hocam bundan zevk alabilecek insan var mıdır tövbe estağfirullah :D
bir alternatif var ama arkadaşın interneti iyi ise Geforce Now üzerinden oynayabilir.

Geri
Yukarı