Cyberpunk grafikleri düşürülür mü?

İşletim sistemi
Windows 10

M00D

Picopat
Yer
TEİ TESİSLERİ
Arkadaşımla girdiğimiz bir iddia sonucu benim Steam hesabıma Cyberpunk için ön ödeme yaptı. Benim sistemim 4 GB RAM, 1GB VRAM, 2, 5-2, 7 işlemci. GTA V kaldırıyor tek bildiğim bu iyi oyunlardan. Arkadaşım için açtığım konuda (GTA 5 kaldırır mı) Config dosyasından düşürebilirsen 30 açar diye cevaplar gelmişti. Ben aynı şeyi Cyberpunk'a yapabilir miyim? Sadece RAM'ı 8 yapabilirim maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşımla girdiğimiz bir iddia sonucu benim Steam hesabıma Cyberpunk için ön ödeme yaptı. Benim sistemim 4 GB RAM, 1GB VRAM, 2, 5-2, 7 işlemci. GTA V kaldırıyor tek bildiğim bu iyi oyunlardan. Arkadaşım için açtığım konuda (GTA 5 kaldırır mı) Config dosyasından düşürebilirsen 30 açar diye cevaplar gelmişti. Ben aynı şeyi Cyberpunk'a yapabilir miyim? Sadece RAM'ı 8 yapabilirim maalesef.
Sistemi tam olarak belirtmemişsiniz ama isterseniz 128gb ram takın ekran kartı ve işlemci yeterli değilse maalesef.

Muhtemelen dosyayı editleyerek yapabilirsin. Veya internette low graphic modu falan çıkar büyük ihtimalle. Ama yine dışarıdan işlem yapmış olacaksın.

4 GB RAM, 1GB VRAM, 2, 5-2, 7 işlemci.

Hocam bu nasıl bir bilgilendirme. DxDiag yazıp arama kısmına ekran ile sistem kısmının ekran görüntüsünü atmak o kadar zor olmamalı.
Ayrıca kaldırmaz büyük ihtimalle 7 senelik grafik ve içerik farkı var oyunlarda sonuöta.

Geri
Yukarı