Cyberpunk iade edilmeli mi?

Yani mesela 7900XT Starfield'da AMD tabanlı oyun olduğu için 4080'i geçti ancak adam bir fg açıyor ortalık toz duman

Diyorum ya onu alsam belki hata alacaktım veya aynı bu durum gibi keşke 7900XT alsam diyecektim. Çünkü forumda WattMan'dan çok 4070 Ti'ın mavi ekran, driver sorunları ve çökmelerle ilgili konular vardı

Yani mesela 7900XT Starfield'da AMD tabanlı oyun olduğu için 4080'i geçti ancak adam bir fg açıyor ortalık toz duman

İşte aslında burada sıkıntı var ama ben şunu vallahi çok inanıyorum. Mesela rakip bir şirketin X marka ekran kartı çıkardı ve onda X adıyla bir teknoloji var
Sen'de A adıya muadilli bir kart çıkardın, sende A teknolojisi var diyelim sen A teknolojisi açıkken 100 FPS verdiriyorsun rakibin 200 verdiriyor ama geç geliyorsun ama karşı rakibi yakalayacaksın. Yani özet olarak sen karşı tarafın seni bu kadar geçmesine izin veremezsin aynı Denk'de bir Kart'la illa yaklaşır teknolojiyi açınca, 2X FPS nedir arkadaş içine yanı 1 tane daha ekran kartımı soktunuz. Örnek mesela örnek garip oldu ama anlaşışındır.

Yeni konular

Geri
Yukarı