Cyberpunk iade edilmeli mi?

@ZwiReK al çekirdekleri işin içine girerse bence 7800XT çok daha fazla FPS alır.

Orası öyle ama RTX 40 serisinde Tensor Core(AI) çekirdekleri var ve optik akış hızlandırıcılar ile bu kadar değerler alıyor. Ama bu çekirdekler RTX 20 ve 30 Serisin'de vardır ama gelişmiş değil bunları zaten biliyorsun, Ama AMD RX 7000 Serisin'de RT Core üzerin'de durdu ve kartın için'de açıkçası AI veya Optik akış hızlandırcılara benzer donanımlar var mı daha önce görmedim veya okumadım açıkçası Ya'da ben kaçırdım. O yüzden nasıl performasn verecek Allah bilir bence.

@ZwiReK Bir de FSR ile birlikte çıkacak oyunlar ne zaman çıkacak

Belli olsa keşke. Duyunca ilk sana söyleyeceğim zaten 🤣

@ZwiReK hocam forumda vardı resim de atayım
1695650176654.png

@ZwiReK vallahi ben de AMD'nin çok bir şey yapacağını sanmıyorum. 7900XT yerine 4070 Ti almak mantıklı olabilirdi cidden. Sırf saf güç için bunu tercih etmiştim

@ZwiReK vallahi ben de AMD'nin çok bir şey yapacağını sanmıyorum. 7900XT yerine 4070 Ti almak mantıklı olabilirdi cidden. Sırf saf güç için bunu tercih etmiştim

Ama sizin için o kart uzun süre götürür hocam. Sadece işlemciniz sıkıntılı o yüzden yüksek çözünürlük'de oynamanız gerekiyor ve bu sizi kısıtlıyor. Daha iyi bir işlemciniz olsa 1080p veya 2K'da senelerce götürebilecek bir kart işlemciniz bunu engelliyor sadece.

S

Sırf DLSS 3 VE Fg gibi özellikler yok, diye sizin için çok büyük kayıp yok. Daha düşük bir ekran kartı kullansanız o zaman olurdu.

DLSS 3 ve FG şu saatten sonra 20 oyuna gelmesi 6ay gibi bir zaman alır.

@ZwiReK darboğaz yaşamıyorum böyle cp 2077 gibi oyunlarda ancak diğerlerinde hissetmeyeceğim kadar var. Benim bir de 4070 Ti almama sebebim RT'yi rahatça kullanmayabilirdim. Çünkü RT açıkken bile 11,5 GB VRAM kullanıyordu. Ancak bu teknolojiyi yok saydıramazdı

@ZwiReK evet ya fg gelen oyunların belki 4 5'ini oynayacaktım zaten

@ZwiReK darboğaz yaşamıyorum böyle cp 2077 gibi oyunlarda ancak diğerlerinde hissetmeyeceğim kadar var. Benim bir de 4070 Ti almama sebebim RT'yi rahatça kullanmayabilirdim. Çünkü RT açıkken bile 11,5 GB VRAM kullanıyordu. Ancak bu teknolojiyi yok saydıramazdı

@ZwiReK evet ya fg gelen oyunların belki 4 5'ini oynayacaktım zaten

Orası öyle ama 20bin kişi'den kaçı RT açıyor bir sor kendine o zaman keşke veya bazı şeyleri takmazsın.

Geri
Yukarı