Cyberpunk nokta şeklinde saç ve sakal

Beratini

Picopat
Daha fazla  
Fotoğrafta da görülebileceği gibi sakal ve saçlar resmen noktalardan oluşuyor. Benzer sorunları RDR2 de de yaşamıştım. Fakat karakter ekrana yaklaşırken sakal olması gerektiği gibi göründü animasyon sırasında. Bu oyunla alakalı bir durum mu yoksa bende olan bir problem mi acaba? Oyunu oynamış olanlar veya bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Dosya Ekleri

• 1x.png
    1x.png
    88,9 KB · Görüntüleme: 275
Son düzenleyen: Moderatör:
Hayatımda ilk defa AMD alayım dedim fiyat/performansı daha iyi diye RX 5700 aldım, pişman oldum doğrusu... Size keyifli oyunlar hocam biz AMD ciler olarak sürüneceğiz anlaşılan :D.

Hocam AMD ile alakalı olması imkansız. Preorder da satın aldım oyunu çıktığı RX570 ile oynadım hala oynuyorum. Tonla glitch bug var ama dediğiniz sorunu yaşamadım bende AMD kullanıcısıyım :). Başka bir sebebi olmalı.

Hayatımda ilk defa AMD alayım dedim fiyat/performansı daha iyi diye RX 5700 aldım, pişman oldum doğrusu... Size keyifli oyunlar hocam biz AMD ciler olarak sürüneceğiz anlaşılan :D.

Ben AMD Radeon RX 5600XT ekran kartını kullanıyorum Ultra yüksek düşük bütün ayarlarda test ettim bende hiçbir sorun yaratmadı sorun başka bir şeyden kaynaklanıyor olabilir mi?

Hocam AMD ile alakalı olması imkansız. Preorder da satın aldım oyunu çıktığı RX570 ile oynadım hala oynuyorum. Tonla glitch bug var ama dediğiniz sorunu yaşamadım bende AMD kullanıcısıyım :). Başka bir sebebi olmalı.
Baya bi baktım yabancı forumlara, driverları kaç defa silip yeniden yüklemdim sonuç değişmedi. Sizin rx 570 driverları bizimkinde iyi herhalde,başka açıklama bulamadım hiçbir yerde.
Ben AMD Radeon RX 5600XT ekran kartını kullanıyorum Ultra yüksek düşük bütün ayarlarda test ettim bende hiçbir sorun yaratmadı sorun başka bir şeyden kaynaklanıyor olabilir mi?
Sizde attığım fotodaki gibi bir sakal görüntüsü olmuyor mu? Sanki noktalardan oluşuyormuş gibi gözüküyor. Eğer olmuyorsa driver olarak hangi sürümü kullanıyorsunuz yazabilir misiniz, belki son sürümlerde bir sıkıntı vardır.

Ekran kartı ayarlarını şu şekilde yaptım hocam kontrol edin isterseniz hepsini kapatıp deneyin. Ayrı olarak ayarları fabrika ayarlarına döndürüp hiç ayar yapmadan deneyin bir de. Hala düzelmezse büyük olasılıkla oyunla alakalı bir problem vardır.

Dosya Ekleri

• radeon.PNG
    radeon.PNG
    35,3 KB · Görüntüleme: 47
Hayatımda ilk defa AMD alıyım dedim fiyat/performansı daha iyi diye rx 5700 aldım, pişman oldum doğrusu... Size keyifli oyunlar hocam biz AMD ciler olarak sürünücez anlaşılan :D
Bende ilk defa AMD ekran kartına bir şans vereyim dedim hocam, RX 5600 XT aldım, üstüne koyup keşke RTX 2060 alsaymışım diyorum. Yapacak bişey yok buna şükür diyelim 😀 AMD'den bir güncelleme bekle belki düzelir sorun.

Bende ilk defa AMD ekran kartına bir şans vereyim dedim hocam, RX 5600 XT aldım, üstüne koyup keşke RTX 2060 alsaymışım diyorum. Yapacak bişey yok buna şükür diyelim 😀 AMD'den bir güncelleme bekle belki düzelir sorun.
Aynı şeyi bende dedim, keşke biraz daha para bayıp en azından 2060 Super alaydım diye. Yaptık bir hata, daha da almam sanırsam AMD ekran kartı. Sizde de Aynada görüntü noktalı değil mi?
Ekran kartı ayarlarını şu şekilde yaptım hocam kontrol edin isterseniz hepsini kapatıp deneyin. Ayrı olarak ayarları fabrika ayarlarına döndürüp hiç ayar yapmadan deneyin bir de. Hala düzelmezse büyük olasılıkla oyunla alakalı bir problem vardır.
Yaptım hocam ne yazık ki fayda yok. Sizin driver sürümü kaçtı acaba,belki AMD kendi kendini driverlarla bozmuştur.

Yazılımı her zaman güncel tutarım hocam malum oyun çıkmadan bir gün önce 9 Aralıkta AMD Cyberpunk'a özel güncelleme yayınladı NVIDIA gibi.
Edit: 4 Aralıkta yayınlamış pardon. :D.

Dosya Ekleri

• yazılım.PNG
    yazılım.PNG
    8,2 KB · Görüntüleme: 62

Geri
Yukarı