Cyberpunk oynarken i7 7700K 100 dereceye yükseliyor

Bütçe
0

GoNzAi61

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, i7-7700K ve 1060 6 GB var. Neyse sormak istediğim olay şudur; şimdi ben Cyberpunk GTX1060 videolarını izledim. Adamların ekran kartı 76 77 derece, benimki oynarken 55 derece. Aynı zamanda adamların işlemci dereceleri 70 73 75 falan benim i7-7700K 98 99 100 dereceyi görüyor. Bu aşırı fazla vallahi korkuyorum işlemcim yanacak diye. Ne yapmam lazım? Önerisi veya aynı problemi olan arkadaş var mı? Kasaya sıvı soğutma falan takmak istemiyorum para yok :D.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da oyun içinde aldığım değerler. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar, i7-7700K ve 1060 6 GB var. Neyse sormak istediğim olay şudur; şimdi ben Cyberpunk GTX1060 videolarını izledim. Adamların ekran kartı 76 77 derece, benimki oynarken 55 derece. Aynı zamanda adamların işlemci dereceleri 70 73 75 falan benim i7-7700K 98 99 100 dereceyi görüyor. Bu aşırı fazla vallahi korkuyorum işlemcim yanacak diye. Ne yapmam lazım? Önerisi veya aynı problemi olan arkadaş var mı? Kasaya sıvı soğutma falan takmak istemiyorum para yok :D.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da oyun içinde aldığım değerler. Yardımcı olursanız sevinirim.
Fan temizliği ve termal macun acil yenileyin.

Yüksek ihtimalle termal macun kurudu.

Diğer ihtimal videodaki kişinin sıvı soğutma kullanması.
5 yıl oldu pc'yi toplayalı sadece 1 ker kendim içini temizledim evet belki de macunu kurudu haklısınız, cs oynarken 65 70 bu oyunu açınca 100 derece oldu...
İşlemci o sıcaklıkta çalışmamalı. Hemen önlem almalısın. Eğer oc yaptıysan fabrika ayarlarına geri dön. Yok oc yapmadıysan soğutucu alman lazım.
İşlemci kendi kendini durdurması lazım değil mi bu sıcaklıkta. Oc moddada 98 99 derece onsuzda anlamadım neden böyle oluyor.
Sucukları hazırladım yumurtayı kırıyorum, ekmeği kim alıyor?

Gerçekten çok ilginç. Hangi soğutucuyu kullanıyorsunuz?
normal işlemcinin fanı var birde kasanın

Son düzenleme:
5 yıl oldu pc'yi toplayalı sadece 1 ker kendim içini temizledim evet belki de macunu kurudu haklısınız, cs oynarken 65 70 bu oyunu açınca 100 derece oldu...

İşlemci kendi kendini durdurması lazım değil mi bu sıcaklıkta. Oc moddada 98 99 derece onsuzda anlamadım neden böyle oluyor.

normal işlemcinin fanı var birde kasanın
105 derecede anakart elektriği kesiyor yine de 100 derece çok yüksek .

Geri
Yukarı