Cyberpunk sistem gereksinimleri açıklandı!

Bir arkadaşın dediği gibi Epic Games'ten kupon veya indirimler ile uygun fiyata gelebilir. Veya çok almak istiyorsanız, taksit ile steam cüzdanı alabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz taksit sayısına oyunu alabilirsiniz.
Herkesin 250TL verecek bütçesi olmayabiliyor, şahsen benim de yok. Ama taksitle ama kuponla, 250TL günümüz şartları için az bir para değil. İndirim bekleyeceğim ben de 100-150 civarına inene kadar. Kişi şu anlık durumum yok dedikten sonra konuyu eşelemeye devam etmekte bir mana bulamıyorum açıkçası.

Yazdığım yazıyı iyi oku. Optimizasyon sorunlu ve grafikleri günümüzden ileride olan RDR 2'yi RX 570 ile orta-yüksek ayarlarda çok rahat oynadım diyorum. "Önerilen sistem gereksinimleri gerçek değil yaw heheeh" tarzı komplo teorilerine gerek yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

570/580 1060'a denk.

İkisi de AAA açık dünya oyunu. Bire bir aynı olamalarını mı bekliyorsun?

Mesajımı kontrol ettim ancak bozuk bir üslup göremedim, başka mesajı okuyorsun herhalde.

RDR 2 gibi orta-yüksek ayarlarda RX 570 tarzı kartlarla oynanacak 1080p'de. "Önerilen sistem gereksinimleri gerçek değil İsrail yazmış, 1080p 60 FPS için RTX 3090 NVLink isteyecek öğğ öğğ" tarzı komik komplo teorilerine gerek yok.
Nasıl insanlarlan böyle konuşabiliyorsun. Terbiyeni takın, üslubunu düzelt!
@The Man From E.A.R.T.H. , hocam böyle kişileri direkt göz ardı edin. Daha konuşmayı öğrenememiş kişiler bunlar.

Herkesin 250TL verecek bütçesi olmayabiliyor, şahsen benim de yok. Ama taksitle ama kuponla, 250TL günümüz şartları için az bir para değil. İndirim bekleyeceğim ben de 100-150 civarına inene kadar. Kişi şu anlık durumum yok dedikten sonra konuyu eşelemeye devam etmekte bir mana bulamıyorum açıkçası.
Yazdığımı iyi okuyun. "Maddi durumunuz yoksa anlarım." diye belirttim yorumumda. Eşelediğim bir durum olmadı, sadece bu devirde fiyatın uygun olduğunu belirttim.

250 TL'yi öpüp, başımıza koymamız gerekir bu devirde. Herkesin imkanı var veya yok demiyorum. Gidip bir bakın COD vs. ne kadara satılıyor. Hepsi 500 TL gibi rakamlardan satılıyor. Ekonominin yerin dibine girmesinin sorumlusu ben değilim. Ayrıca evet, hiç az bir para değil. Ama diğer çıkan oyunların fiyatları ile karşılaştırma yapınca, Cyberpunk gibi bir oyuna nimet gibi bir rakam. Fiyatın uygun olduğunu kabul etmeniz lazım.

250 TL'yi öpüp, başımıza koymamız gerekir bu devirde. Herkesin imkanı var veya yok demiyorum. Gidip bir bakın COD vs. ne kadara satılıyor. Hepsi 500 TL gibi rakamlardan satılıyor. Ekonominin yerin dibine girmesinin sorumlusu ben değilim. Ayrıca evet, hiç az bir para değil. Ama diğer çıkan oyunların fiyatları ile karşılaştırma yapınca, Cyberpunk gibi bir oyuna nimet gibi bir rakam. Fiyatın uygun olduğunu kabul etmeniz lazım.
Ben diğer oyunlarla karşılaştırma yaptığımı hatırlamıyorum? Ekonominin sorumlusu sen olmadığın gibi, arkadaşın oyuna 250TL verememesinin sorumlusu da kendisi değil. Aynı oyuna 60 birim veriyor sadece birkaç bin kilometre Batı'da doğan insanlar. Fiyatı uygun ama neye göre uygun? Diğer oyunlara göre. Önemli olan arkadaşın bütçesine uygun olup olmadığı, diğer oyunlara değil.

Ben diğer oyunlarla karşılaştırma yaptığımı hatırlamıyorum? Ekonominin sorumlusu sen olmadığın gibi, arkadaşın oyuna 250TL verememesinin sorumlusu da kendisi değil. Aynı oyuna 60 birim veriyor sadece birkaç bin kilometre Batı'da doğan insanlar. Fiyatı uygun ama neye göre uygun? Diğer oyunlara göre. Önemli olan arkadaşın bütçesine uygun olup olmadığı, diğer oyunlara değil.
Kardeşim ben sana Türkçe değil de, başka bir dil ile mi durumu anlatmaya çalışayım. Nedir yani anlamadığın yazdığım da bu kadar zor olan. Tekrar ediyorum, 250 TL az bir para değil. Ama bizim ülkemizde şu an güncel bir oyuna verebileceğin en uygun fiyat demeye çalışıyorum. Diğer oyunların fiyatlarını herhalde karşılaştıracağım. Gidipte Migros'tan aldığın sucuk ile Cyberpunk fiyatını karşılaştıracak halim yok. Yordun cidden, iyi forumlar.

Screenshot (22).png

GTX 760 olmuş. GTX 1050 ile eşit ama :D

Yeni konular

Geri
Yukarı