Cyberpunk vs The Last of Us 2

Dediğim gibi, spoiler yok. Sadece başka bir oyunun finalinden spoiler yediğim halde oyun zevkimi azaltmadığını yazdım. Aynısı TLOU2 için de geçerli olur. Onun da finalinden spoiler yemiştim.

Baktım zaten mesajınıza RDR 2'den de yemiştim hatta isyan ettiğim bir konuda vardı forumdan mı dersiniz alakasız bir YouTube videosunun yorumlarından mı dersiniz şaşakaldım.

Baktım zaten mesajınıza RDR 2'den de yemiştim hatta isyan ettiğim bir konuda vardı forumdan mı dersiniz alakasız bir YouTube videosunun yorumlarından mı dersiniz şaşakaldım.
RDR2'yi almadan 6 ay önce finalini izlemiştim. RDR2 demişken, oyunun başına bakarak sonunu tahmin etmek imkansız.
TLOU2'nin finalini de izledim. Her yerde spoiler dolaştığından kendimi tutamayıp TLOU2'nin finalini izlemiştim :D

Oynanış ve atmosfer olarak 2 oyun da çok iyi. Fakat genel kalite olarak CP77 last of us 2'nin yanından geçemiyor. CP77 yarım kalmış bir oyun, almayın efenim.

RDR2'yi almadan 6 ay önce finalini izlemiştim. RDR2 demişken, oyunun başına bakarak sonunu tahmin etmek imkansız.
TLOU2'nin finalini de izledim. Her yerde spoiler dolaştığından kendimi tutamayıp TLOU2'nin finalini izlemiştim :D

Sabır etmek en önemli şey bende kendimi tutamıyorum o kadar bıktım ki gidip çerez alıp baştan sona yaylana yaylana YouTuber'lerden izliyesim var TLOU'yu siz RDR'nin finalini biliyorsunuzdur benim yediklerim bunlar sizce çok mu yemişim az mı yemişim spoileri
arthurun ölümü ve micah bell di galiba o ihanet ediyordu

Sabır etmek en önemli şey bende kendimi tutamıyorum o kadar bıktım ki gidip çerez alıp baştan sona yaylana yaylana YouTuber'lerden izliyesim var TLOU'yu siz RDR'nin finalini biliyorsunuzdur benim yediklerim bunlar sizce çok mu yemişim az mı yemişim spoileri.
Arthurun ölümü ve Micah Bell di galiba o ihanet ediyordu.
Evet. TLOU 2'nin finalini başlarına bakarak tahmin etmek kolay. RDR2'nin finalini en başlarına bakarak tahmin edemezsiniz. Satın almadan 6 ay önce spoiler yediğim RDR2'ye 300 saat gömdüm.

Geri
Yukarı