Cyberpunk yine ertelendi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ee yeterin artık çıkartmayacaksanız milletin parasını işletip durmayın.

Son düzenleme:
1603832711469.png

Biraz yargı dağıtmış olabilirim, ancak bu işin peşini bırakmayacağım. Bakarsınız sayemde 19 Kasım tarihinde erişime açarlar :p

Oyunun ertelenmesinden daha garip olan oyunu normalde de korsan oynayacak kişilerin "çok sinirlendim ya şimdi korsan oynayım da gör gününü" tarzı yorum yapmaları. Twitter, forum, ekşi sözlük vs. yerlerde çok kez denk geldim. Korsan oynamak isteyene bahane bol. :D

Oyunun ertelenmesinden daha garip olan oyunu normalde de korsan oynayacak kişilerin "çok sinirlendim ya şimdi korsan oynayım da gör gününü" tarzı yorum yapmaları. Twitter, forum, ekşi sözlük vs. yerlerde çok kez denk geldim. Korsan oynamak isteyene bahane bol. :D
O zamana kadar para bulamazsam korsan oynayacağım, bahanem de yok. Oynayacağım işte. :D

O değilde beklentiler tehlikelidir. Zirvenin zirvesi oldu bu artık. En son hangi oyun bu kadar beklentileri tavana çekmişti hatırlamıyorum bile. Bunun artık ortası yok, ya en iyisi olacak ya da rezalet. İki ihtimal kaldı. Ortalama diye bir şey yok, bu kitle ortalamayı kabul etmez artık.

Firma çok büyük hype aldığının farkında, beklentileri karşılayabilmek için oyunu erteliyorlar, ha yine beklentileri karşılayamayacaklar fakat olabildiğine iyi bir oyun çıkartmak istiyorlar. Geç olsun güç olmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı