Cyberpunk'da Dengesiz Güçlenme

70 saat kadar en zor modda oynadım oyunu, söylenilen durumla hiç karşılaşmadım. Ancak ana hikayeyi bitirip ıncığını cıncığını aramaya başlayınca güçlenmeye başladım (Legendary silahları topladım, modları craftladım vs.). Mesela hikayeyi bitirirken Smasher'ı öldürmem iki saat sürmüştü.
Yan görevleri yapmadan gidince beni de zorlamıştı, hepsini bitirip tekrar girdim baya kolay oldu. Üretim kısmından 1500 DPS'li silah yapılabiliyor.

Ayrıca Silverhand'in silahı gerçekten çok güçlü.
Silverhand'in silahını bulduğumda 43-44 leveldim ve çok zayıf gelmişti. Tamamen hacking odaklı gittiğim için saniyeler içinde ordu indirirken diğer silahlarıma kıyasla daha zayıf bir pistol kullanmak istemediğim için neredeyse hiç kullanmadım ben :D
Bu arada arkadaşın bahsettiği durumu oyunu bitirdikten sonra biraz yaşadım. 90 saatin ardından gerçekten bana karşı durabilecek düşmanlar neredeyse yoktu ancak çatışmada zorlayan düşmanlar yine çıkabiliyordu. Vurduğum hasarlar da öyle düşük değil, 2500 dpsli silahlar yaptım ama dediğim gibi, belki ben hacking odaklı gittiğim için karakterim çatışmalarda daha pasif kalıyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı