Çözüldü Cyberpunk'ta mağaradaki ücretsiz aracı bulamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

erdem sönmez

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
SAPHİRE RX5500XT 8GB OC, AMD RYZEN 5 3600 MPK, GSKİLL 8X2 3200MHZ RAM, SANDISK (2400/1750) M.2 SSD, GIGABYTE B450M S2H
Cyberpunk'ta panam ile Nash'in mağarasını patlattıktan sonra
Orada çıkan bir ücretsiz araç varmış fakat ben ne yaparsam yapayım görünmüyor. Acaba yeni çıkan güncellemelerde kaldırıldı mı? Baktığım videolar oyunun ilk dönemlerine aitti.

Çözüm
Yeni yamalardan sonra aracı alabilmek için saygınlığının 40 veya 45 olması lazım diye biliyorum. Ben şu an oynadığım kayıtta saygınlığı arttırdıktan sonra alabildim aracı.
Yeni yamalardan sonra aracı alabilmek için saygınlığının 40 veya 45 olması lazım diye biliyorum. Ben şu an oynadığım kayıtta saygınlığı arttırdıktan sonra alabildim aracı.

Çözüm
Orada çıkan bir ücretsiz araç varmış fakat ben ne yaparsam yapayım görünmüyor. Acaba yeni çıkan güncellemelerde kaldırıldı mı? Baktığım videolar oyunun ilk dönemlerine aitti.

Kesin olmamak ile beraber.
Oyun Bug'a girmiş olabilir.
Eve gidip 3 gün geçerin. Tekrar deneyiniz. Zaten haritada konumunu göstermesi gerekiyor.

O aracı o görev ile değil, ilerleyen sürelerde başka bir görev ile elde ediyorsunuz. Panam ile tanıştıktan sonra yaptığınız görev farklı.
Emin misin ?

Hocam Oyunu 1.5 sürümü ile oynadım fakat o aracı buldum 1.6 güncellemesi çıkmadıysa sizde bulabilirsiniz diye tahmin ediyorum.Yada bug girmiş olabilir kapat aç yapmayı deneyin.

O aracı o görev ile değil, ilerleyen sürelerde başka bir görev ile elde ediyorsunuz. Panam ile tanıştıktan sonra yaptığınız görev farklı.
Görev ismi nedir, hatırlıyor musun?

Hocam Oyunu 1.5 sürümü ile oynadım fakat o aracı buldum 1.6 güncellemesi çıkmadıysa sizde bulabilirsiniz diye tahmin ediyorum.Yada bug girmiş olabilir kapat aç yapmayı deneyin.
Bir sürü şey denedim olmadı. Sürüm 1.6.

Saati önemliydi diye biliyorum. Yani saat 19-20 civarında gidersen mağarada oluyordu.
Söylediğiniz için onu da denedim az önce ama olmadı.

Geri
Yukarı