Cydia Tweak'ler nasıl yüklenir?

AliBerke579

Yoctopat
Daha fazla  
@TnawTheAnubis67 günaydın hocam önceki konularınızdan gördüğüm gibi her şeyi uyguladım ve telefona Cydi'yı kurdum telefona he şey güzel sonra attığınız repoları yükledim Tweak indirmek istediğimde ise çoğu indiriliyorda kalıyor timeout hatası veriyor. Cogu ise indiği halde ayarlara düşmüyor internette bakıyorum iki gündür applist preferenceloder rocketbotsrap ve cephei gibi şeyler yüklü olmalı vb yazıyor bunları yüklemek istediğimde ise sadece cephei indi kuruldu diğerleri indiriliyor. Timeoutta kalıyor sonu olarak istediğim hiçbir şeyi yükleyemiyorum. Bu sorunu nasıl çözeriz? İki gündür bakınmadığım yer kalmadı yardımcı olabilir misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurulum yapmadan, ve kurarken görüntü atar mısın?
Sabah cydia yı tekrardan kurdun bu sefer yukarda yazmış olduğum uygulamaya yükleyebildim videolarda ki gibi direk indi kurdum ama her seferinde safe mode a girdi şu an da safe modda fotoğraf yüklemeye bastığımda beyaz ekranda kalıyor. @AirLife

1656141828988.png

1656141869762.png

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1430946
@AirLife Repolar bunlar yüklü hocam jb aracından kastınız sanırım checkra1n.

Checkra1n JB aracı ile restore et cihazı. Yeniden kurulum yap. Ve alttaki 2 repoyu kurma. Crackli tweak bulunduruyor ve cihazı bozabilir.

Tweak yükleyeceğin zaman bu siteden arattır ve ona bağlı olan repoyu kur Cydia’ya. Orijinal kullan yani. Crack çok sorun çıkarıyor jailbreak’de.

Checkra1n JB aracı ile restore et cihazı. Yeniden kurulum yap. Ve alttaki 2 repoyu kurma. Crackli tweak bulunduruyor ve cihazı bozabilir.

Tweak yükleyeceğin zaman bu siteden arattır ve ona bağlı olan repoyu kur Cydia’ya. Orijinal kullan yani. Crack çok sorun çıkarıyor jailbreak’de.

Cok tesekkur ederim dediklerinizi yaptim duzeldi kac gundur ugrasiyordum

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı