Çözüldü D diski formattan sonra kullanılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Ben bilgisayarıma Windows 10 format attım fakat formattan sonra 1 TB bölümün sadece 500 GB sistemi yüklediğim bölüm görünüyor. Disk yönetimine girdiğimde kalan 500 GB RAW sağlam temel veri bölümü şeklinde görünüyor. Ama bilgisayarıma basınca orada görünmüyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Çözüm
Merhaba. Ben bilgisayarıma Windows 10 format attım fakat formattan sonra 1 TB bölümün sadece 500 GB sistemi yüklediğim bölüm görünüyor. Disk yönetimine girdiğimde kalan 500 GB RAW sağlam temel veri bölümü şeklinde görünüyor. Ama bilgisayarıma basınca orada görünmüyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

RAW olanı önce silersin daha sonra tek parça olacağı zaman genişlet dersin tekrar ikinci parça yapabilirsin.

RAW olanı önce silersin daha sonra tek parça olacağı zaman genişlet dersin tekrar ikinci parça yapabilirsin.

Çözüm
Sorunum çözüldü hocam diski sildim yeni birim oluşturdum görünüyor şu anda.

Hocam sorunum çözüldü fakat harfi e bunu D ye nereden çevirebilirim?

Disk yönetimine girin. D harfi bir sürücüye atanmış ise onu farklı bir harf yapın, D'yi boşa çıkarın. Sonra istediğiniz diski D yapın.

Geri
Yukarı