D Diskinde hiç boş yer olmaması

sametyavuz

Centipat
Windows 10 (X64) kullanıyorum, yeni format attım sonrasında sorunsuz bir şekilde 400 GB kadar oyun yükledim D diskine. Ardından D diski bu şekilde kaldı.
Alıntısı.JPG

İçerisine dosya atamıyorum yer yok diyor. Siliyorum bir şeyler yine aynı. Çözümü bilen var mı? Biçimlendirince çözülecek ama içerisinde cok oyun var içindekileri silmeden nasıl düzeltebilirim? Oyunlara falan girerken sorun yaşamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir virüs taraması yapar mısınız?

Windows 10 (X64) kullanıyorum, yeni format attım sonrasında sorunsuz bir şekilde 400 GB kadar oyun yükledim D diskine. Ardından D diski bu şekilde kaldı.
Eki Görüntüle 696863
İçerisine dosya atamıyorum yer yok diyor. Siliyorum bir şeyler yine aynı. Çözümü bilen var mı? Biçimlendirince çözülecek ama içerisinde cok oyun var içindekileri silmeden nasıl düzeltebilirim? Oyunlara falan girerken sorun yaşamıyorum.

Hocam hiç böylesini yaşamamıştım fakat 1 diske 400 GB oyun yüklemişsiniz. 400 GB oyun yüklemek nedir ya? Benim laptopumun hafızası 240 GB oldukça yetiyor. 30'dan fazla yüksek boyutlu oyunum var. Açıkçası çözümü için özel bir fikrim yok fakat temiz bir format ile bütün diskleri temizlemeniz gerekir bunun düzelmesi için diye düşünüyorum.

Benim düşüncem şu siz siliyorsunuz ama diskin içindeki çöp kutusundan silinmiyor haliyle orada yer kaplıyor bir gnu/linux dağıtımı ile kontrol edin Windows'ta görünmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı