D&R Kart Nedir?

alohi

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu kart nedir? Ne işe yarar? Almak paralı mı? Her mağazasında var mıdır? Bir de kitapyurdu sitesinde puan kazanıp bedavaya kitap alınabiliyormuş, kart bu işe yarar mı? DR'de yeniyim, sorularıma cevap verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Almak ücretsiz. Çok ufak indirim oluyordu sanırım kartla beraber alışveriş yapınca. Bir de içinde puan falan birikiyor. Çok da gerekli değil D&R'dan yüklü alışveriş yapmıyorsan.

Hocam bazen kampanya oluyor ve aldığınız ürünlerden puanlar birikiyor. En son en büyük kampanyasını Wii oyunu aldığımda yaşamıştım. %50 puan birikiyordu ki bu olay 4 yıl öncesindeydi.

Sürekli ve yüklü miktarda alışverişler yapmıyorsan çokta faydalı bir yanını görmedim ben. İçinde kullanabileceğin puan gibi bir şey birikiyor ve bu benim kullandığım zamanlarda sene sonunda sıfırlanıyordu.

Ben kitap alışverişlerimi kitapyurdun'dan yapıyorum. 3-5 kitap biriktiriyorum bunları satın alıyorum bunlar bitene kadar başka 3-5 kitap daha not ediyorum kenara. Burası genelde mağazalardan daha ucuz. Ve burada da bir puan sistemi var. Aldığın kitaplardan puan birikiyor ve bunlarla kitap alabiliyorsun. Fakat sen alışveriş yaptığında çok bir puan vermiyorlar ve puanla alabileceğin kitabın puanı da yüksek olabilir. En önemlisi de öyle her istediğin kitapta puanla satılmıyor. Ben fiyattan dolayı tercih ediyorum bu siteyi. Birde 3-5 kitap alacaksın hepsi bir mağazada, kitapçı da olmayabiliyor. Hepsini buradan sipariş edip sadece gelmelerini bekliyorum. Yüklü miktarda da kargo parası vermiyorsun kimi zaman hiç vermiyorsun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı