D-Smart dava açtı

Mactavishgg

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Geçen sene D-Smart ile taahhütümün bitmesiyle birlikte Superonline geçiş yaptım. Ardından 2 ay sonra 75TL'lik fatura çıkardılar. Neden dediğimde sistemsel hata dediler. 2 ay sonradan tekrar geldi aynı mesaj aradığımızda borcumuzun olduğunu söylediler. Bende borcumuzun olmadıgını ve ödemeyeceğimizi söyledim. 2-3 ay sonra beni mahkemeye verdiklerini söylediler. Bende 75TL için ugraşmak istemedim. Avukatlık şirketinin numarasını aldım. Aradım bana IBAN yolladılar fiyatını buraya göndereceksin dediler fitmanın adı baic hukuk böyle bir şey var mı yoksa dolandırılıyor muyum?

E-devlet üzerinden borç sorgulayabiliyorsunuz diye hatırlıyorum. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayın bence. IBAN mantıklı gelmedi bana.

Hocam dolandırıcı sözde hukuk büroları herkesi arıyor neredeyse. Benim de bunun hakkında konum var. Ayrıca IBAN'dan borç ödetilmez.

Babamı belki 50 kez sahte D-Smart aradı. Aşırı dikkatli olmak lazım. Numara sorgulamadan baktık baya araştırdık soruşturduk. Numaranın gerçek D-Smart numarasının olmadığını öğrendik. Sizi arayanların dolandırıcı olma ihtimali %90.

Yeni konular

Geri
Yukarı