D-Smart Net rezaleti

KeremYlmz_51

Hectopat
Daha fazla  
D-Smart net alacaksanız GSM operatörleri ile aranızı iyi tutun çünkü gerektiğinden fazla mobil veri alacaksınız. Online oyunlar 200 ping altı görmezsiniz. Taahhütlü aldık, boş internete para veriyoruz. Cayma bedelinden 1000 TL istiyorlar. Ne zaman bilinmeden internetinizi kesebiliyorlar. 1 ayda 5-10 defa kestiklerini biliyorum. Oyunlarınızı 300KB hızında indirebiliyorum. Maksimum 500KB. Şimdi, intternetimizin özelliklerine gelelim: Yok.

Beni sürekli farklı farklı numaralardan Türk Telekom altyapılı, devlet destekli diye arıyorlar. Son zamanlarda bayağı arttı. Hangi şirket sattı benim numaramı D-Smart'a kim bilir.

Bu olaydan sonra zaten bir tırsmıştım markadan.

Bana da adamlar interneti bağladık dediler fatura kestiler ama gelen yok. En son adamların şubesine gidince beni şubeden kovmuşlardı. Şimdi Türk Telekom kullanıyorum 2 yıllık tahaaütün bitmesine az kaldı kurtulacağım inşallah.

D-Smart net alacaksanız GSM operatörleri ile aranızı iyi tutun çünkü gerektiğinden fazla mobil veri alacaksınız. Online oyunlar 200 ping altı görmezsiniz. Taahhütlü aldık, boş internete para veriyoruz. Cayma bedelinden 1000 TL istiyorlar. Ne zaman bilinmeden internetinizi kesebiliyorlar. 1 ayda 5-10 defa kestiklerini biliyorum. Oyunlarınızı 300KB hızında indirebiliyorum. Maksimum 500KB. Şimdi, intternetimizin özelliklerine gelelim: Yok.

Geçmiş olsun.

2 yıldan uzun süreli taahhütleri tek taraflı olarak fes edebilirsiniz!

2 yıldan uzun süreli taahhütleri tek taraflı olarak fes edebilirsiniz!

Büyük ihtimalle yine 1000TL gibi bir bedel çıkacak. Çünkü indirim bedeli diye bir şey var. Mesela ben 16Mbps pakete 100TL ödüyorum ama 300TL'den 100TL'ye inmiş olarak gözüküyor ve sen bu bedel için THH'ye de başvursan alıyorlar ve bu da bayağı tutuyor. (6-7 ayın bedeli ödüyorsunuz diye biliyorum yanlış olabilir ancak yine de bayağı bir bedel çıkıyor.)

Bana da adamlar interneti bağladık dediler fatura kestiler ama gelen yok. En son adamların şubesine gidince beni şubeden kovmuşlardı. Şimdi Türk Telekom kullanıyorum 2 yıllık tahaaütün bitmesine az kaldı kurtulacağım inşallah.
Şubeden mi kovdular ? Şu hale bak. Bana yapılsa orayı başlarına yıkmadan hayatta çıkmazdım. Bizde de D-Smart uydu aboneliği var taahhüt bitsin de çıkarayım kendimizi diye bekliyorum.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı