D-Smart Abonelik rezaleti

CoaVision

Femtopat
Daha fazla  
Yeni taşındığım eve Türk Telekom internet bağlatmaya çalışırken Google reklamları aracılığıyla D-Smart bağlattım.

Telefon'da yapılan görüşmeler sonucu 149₺ 50mb kotasız internet verileceği üzere anlaştığımız halde, aylık 161₺ ödüyorum ve ayın çok az bir kısmında 50mb almaktayım.

Bugün iptal için aradığımda 2500 ile 3200₺ arası iptal bedeli çıkarttılar. Şaka mı bu?

Kanunen 1 yılı tamamladığımda cayma hakkım var ve bunu kullanacağım. 5 ay daha dayanıp interneti kapattıracağım.

İnternet hizmeti sürekli kopuyor. Hız asla stabil değil. Telefonda vaad edilen fiyattan 12₺ fazla ödüyorum.

Daha önce iptal ettiren olduysa süreci açıklarsa sevinirim.

Böyle dolandırıcı firmalarla iş yapmayın arkadaşlar.

Ben TürkTelekom yerine yanlışıkla D-Smart başvurusu yapmıştım ve inanılmaz bir şekilde bana kendilerini TürkTelekom Müşteri Temsilcisi olarak tanıtmışlardı. Sonra olayı çaktım 20 kere aradım iptal etsinler diye iptal etmiyorlar oyalıyorlar bildiğin bana "bağlattıktan sonra bakarsınız" dediler :D? Ondan sonra Tüketici Hakları Heyeti şikayet ettim öyle zar zor iptal ettiler evime kadar geldiler "istemiyorum" dememe rağmen iptal etmediler. Müdüre söyledim bana "yetkim yok" dedi bak müdür :D. 1 ay falan uğraşmıştım.

Ben TürkTelekom yerine yanlışıkla D-Smart başvurusu yapmıştım ve inanılmaz bir şekilde bana kendilerini TürkTelekom Müşteri Temsilcisi olarak tanıtmışlardı. Sonra olayı çaktım 20 kere aradım iptal etsinler diye iptal etmiyorlar oyalıyorlar bildiğin bana "bağlattıktan sonra bakarsınız" dediler :D? Ondan sonra Tüketici Hakları Heyeti şikayet ettim öyle zar zor iptal ettiler evime kadar geldiler "istemiyorum" dememe rağmen iptal etmediler. Müdüre söyledim bana "yetkim yok" dedi bak müdür :D. 1 ay falan uğraşmıştım.
Hocam bağlattıktan sonra cayma bedeli istemek için öyle yapmış olmasınlar ?

Yeni taşındığım eve Türk Telekom internet bağlatmaya çalışırken Google reklamları aracılığıyla D-Smart bağlattım.

Telefon'da yapılan görüşmeler sonucu 149₺ 50 MB kotasız internet verileceği üzere anlaştığımız halde, aylık 161₺ ödüyorum ve ayın çok az bir kısmında 50 MB almaktayım.

Bugün iptal için aradığımda 2500 ile 3200₺ arası iptal bedeli çıkarttılar. Şaka mı bu?

Kanunen 1 yılı tamamladığımda cayma hakkım var ve bunu kullanacağım. 5 ay daha dayanıp interneti kapattıracağım.

İnternet hizmeti sürekli kopuyor. Hız asla stabil değil. Telefonda vadedilen fiyattan 12₺ fazla ödüyorum.

Daha önce iptal ettiren olduysa süreci açıklarsa sevinirim.

Böyle dolandırıcı firmalarla iş yapmayın arkadaşlar.

Yıllarca Kablonet kullandım. 7 yıllık aboneden bile 800 TL cayma bedeli ile zor kurtuldum. Ama sizin D-Smart çok çok uçuk rakam istemiş. Umarım çözersiniz, geçmiş olsun.

Geri
Yukarı