DA Forum'u nasıl buldunuz?

• Konuyu başlatan Hanzy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 285
  • Görüntüleme 17B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben nasıl bulduğunu söyliyeyim;

Öncelikle burada her gün olduğu gibi yazım hatalarından dolayı uyarı yemiyoruz, orada 4 ayda adamlar 10000 mesaj yazıyor. Oranın aktifliği buraya kıyasla kat kat daha iyi, orada konuyu açar açmaz en fazla 2dk içinde cevap veriliyor. Forumu ileride V2.2 güncellemesi gelecek, ve ne gelecek diye baktığımda neredeyse burada olan şeylerin neredeyse yarısı gelecekmiş. Foruma kayıt olalı ortalama 2 ay oldu ve 1200 mesaj yazdım. Ayrıyetten 560 reaksiyon skorum var, uyarı puanım 8/6 :( 1 tane daha uyarı alırsam 1 ay ban yiyeceğim.
Burda aktif olanlar her dakika sayfaya F5 atıyor, bazen ben dahil. Bence 2 dakika fazla bir süre. Ve eğer çok beğendiyseniz sizi yavaş yavaş oraya alabiliriz.

Ben nasıl bulduğunu söyliyeyim;

Öncelikle burada her gün olduğu gibi yazım hatalarından dolayı uyarı yemiyoruz, orada 4 ayda adamlar 10000 mesaj yazıyor. Oranın aktifliği buraya kıyasla kat kat daha iyi, orada konuyu açar açmaz en fazla 2 dk içinde cevap veriliyor. Forumu ileride v2.2 güncellemesi gelecek, ve ne gelecek diye baktığımda neredeyse burada olan şeylerin neredeyse yarısı gelecekmiş. Foruma kayıt olalı ortalama 2 ay oldu ve 1200 mesaj yazdım. Ayriyeten 560 reaksiyon skorum var, uyarı puanım 8/6 :( 1 tane daha uyarı alırsam 1 ay ban yiyeceğim.
Bana 5 yıl Ban veren tek forum.

Orada çabucak cevap alıyorsunuz ama mavi ekran konusunda gelen cevap "Bu ne, bu açılmıyor ki?" oluyor. WinDbg kullanmasını bilmeyen adam mavi ekran konusuna yazıyor.

4 ayda 10.000 mesaj yazmak da bana göre hiç iyi değil, o mesajların çok büyük bir kısmı konuyu amacından saptıran mesajlar zaten.

İki forumu da aktif olarak kullanıyorum ikisinin de kendine göre iyi ve kötü özellikleri var. Yani bu da AMD mi? İntel mi? Gibi bir şey.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı