DA Forum'u nasıl buldunuz?

• Konuyu başlatan Hanzy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 285
  • Görüntüleme 17B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Abdullah Hacıgül isimli arkadaş buralara Gamepower, Everest, Motospeed gibi markaların reklamını yaparak kolay yoldan ulaşmıştır, Technopat gibi forumlara kıyaslanamaz bu kadar net. Zaten takipçilerininde beyni yıkanmış, Rampage güç kaynaklarını bile tavsiye edecek durumdalar. Hiç düz mantık yok.

Neden gidip araştırmadan direk marka ismini görüp yorum yapıyorsun? Azcık araştırmaya üşenince biz suçlu oluyoruz. Yaz internete ETX serisi diye.

Abdullah Hacıgül isimli arkadaş buralara Gamepower, Everest, Motospeed gibi markaların reklamını yaparak kolay yoldan ulaşmıştır, Technopat gibi forumlara kıyaslanamaz bu kadar net. Zaten takipçilerininde beyni yıkanmış, Rampage güç kaynaklarını bile tavsiye edecek durumdalar. Hiç düz mantık yok.
DA Forum'da Rampage PSU öneren tek kişi yok, ETX modelini de önermem ama sağlamdır istersen araştır biraz. Bilgisiz kişilersiniz araştırmayan, markayı görüp direk buum C4 diye yapıştıran, adamın kaç sene önce yaptığı şimdi yapmadığı şeylerle karalamaya çalışan bir tayfasınız.
Kapasitörün markası, yapım kalitesi falan da önemli. Kağıt üzerinde iyi duruyor olabilir, ama içini açtığınızda başlar sorun.
Gel açalım. Vallaha gel la açalım. @HABAR @Sylveon da gelsin hatta beraber bakalım.
DA Forum'da daha çok sistem toplamaya odaklanılmış ve teknik destek ve Linux gibi konularda Technopat'ın gerisinde kalıyor bence.
Bu konuda katılıyorum teknik sorunlarda pek bilgili kişiler yok.
Birkaç sayfa geride PB kullanmak mantıklı diyen biri vardı, ona dedim.
O kişi bendim mantıklı demedim dostum, 1400 1600tl gibi aşırı düşük bütçelerde maalesef el mahkum dedim.

DA Forum'da Rampage PSU öneren tek kişi yok, ETX modelini de önermem ama sağlamdır istersen araştır biraz. Bilgisiz kişilersiniz araştırmayan, markayı görüp direk buum C4 diye yapıştıran, adamın kaç sene önce yaptığı şimdi yapmadığı şeylerle karalamaya çalışan bir tayfasınız.

Gel açalım. Vallaha gel la açalım. @HABAR @Sylveon da gelsin hatta beraber bakalım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu konuda katılıyorum teknik sorunlarda pek bilgili kişiler yok.

O kişi bendim mantıklı demedim dostum, 1400 1600tl gibi aşırı düşük bütçelerde maalesef el mahkum dedim.
O kısmını okumamışım pardon. Dediğiniz gibi buranın teknik desteği daha iyi.

Haklısın düz mantık adamdır felsefe ve araştırma yalan (!) Sen bu kafayla Rampage, FSP'ye PSU yaptırsa bile C4 dersin.

Haklısın düz mantık adamdır felsefe ve araştırma yalan (!) Sen bu kafayla Rampage, FSP'ye PSU yaptırsa bile C4 dersin.
Üslubuna dikkat et yaşın belli oluyor zaten. Rampage önce Sohoo, Sama gibi markaları ithal edip Türkiye'de pazarladıktan sonra FSP'ye PSU yaptıracak bütçeyi bulsun sonra gel konuş.

(Forum değil Abdullah Hacıgül hakkında konuşuyorum.) Son monitör incelemesini hariç tutuyorum, incelemelerinde detay vermiyor. İncelemelerinde katalog verileri dışındaki özelliklerden bahsetmiyor genellikle. Örneğin hazır sistemlerinde anakarttaki VRM komponentlerinden, SSD kontrolcüsünden, güç kaynağı kapasitör ve topolojilerinden bahsetmiyor. Bunlardan hızlıca bahsetse çok da uzun sürmez, 5-10 dakikada rahatlıkla herkesin anlayabileceği şekilde anlatabilir mesela.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Adam soru sormuş? Ben zaten ETX için mükemmel aga yapışın alın kaçırmayın falan demiyorum Performance GD modelleri daha mantıklı ama o modele C4 demen acınası.

Adam soru sormuş? Ben zaten ETX için mükemmel aga yapışın alın kaçırmayın falan demiyorum Performance GD modelleri daha mantıklı ama o modele C4 demen acınası.
Dostum Çin'de merdiven altı üretiliyor, kağıt üzerinde 80+ gold modüler falan olması bir şey değiştirmez, malzeme kalitesi elinde kalır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı