DA-MD2 alınır mı?

Benim sana önerim 2 3 kişinin dediğine bakarak hevesnelip cazma. Başka forumlara başka konulara bak sistem harika fan alırsan daha iyi olur.

Donanım arşivi gibi forumlar James Donkey, Gamepower gibi markalar önerdiği için onların fikrine göre sistem alınmaz. Arkadaş yukarıda kanıt da göstermiş.

Önüne 2 tane daha fan almak şartı ile evet alınır.

Ekran kartı ısınıyor ama yani fiyat belli sonuçta sorgulamamak gerek. Alıp ekran kartını satarsın üzerine para koyar 2 fanlı olan modeli alırsın istersen.

Ben öyle yapardım ekran kartını elden çıkarıp adam akıllı bir model alırdım o ne öyle 1800₺ ekran kartı ve tek fan.

Ekran kartı ısınıyor ama yani fiyat belli sonuçta sorgulamamak gerek. Alıp ekran kartını satarsın üzerine para koyar 2 fanlı olan modeli alırsın istersen.
Öyle bir şey yapabilme ihtimalim yok maalesef. Alıp uzun süre kullanmayı düşünüyorum.

Ben öyle yapardım ekran kartını elden çıkarıp adam akıllı bir model alırdım o ne öyle 1800₺ ekran kartı ve tek fan.
Aynı sistemi. tek tek toplarsan 6k civarına geliyor. Bu paraya alırsan ekran kartını normal fiyatına göre ücretsiz almış olursun. Sat üstüne kat al en mantıklısı bu.
GameGaraj 3T-10 sistemi alın o zaman, sıkıntı yaşatmaz.
Game Garaj PSU güven vermiyor malesef.

Geri
Yukarı