Dacia Duster yenilendi

Otomaber

Hectopat
Makaleler
12
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: İ5-1240P - RAM: 16 GB - Ekran Kartı: İrıs Xe Graphics - Depolama: 512 GB SSD
Meslek
Serbest Çalışan
Dacia Duster yenilendi. Yeni Duster'da sunulacak olan donanımlardan bazıları 8 inç dokunmatik ekran. 6 adet hoparlör. Kablosuz Apple CarPlay gibi donanımlardır. Yeni Duster'da otomatik vites seçeneği de sunulacak. Eylül ayında satışa çıkacak. Siz yeni Duster'ı nasıl buldunuz? Beğendiniz mi?

yeni-dacia-duster (1).jpg

yeni-dacia-duster (2).jpg

yeni-dacia-duster (3).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni Duster'da sunulacak olan donanımlardan bazıları 8 inç dokunmatik ekran. 6 adet hoparlör. Kablosuz Apple CarPlay gibi donanımlardır.
Bu donanımları gereğinden fazla önemsiyorsun. Çarpışma güvenlik testleri pek iç açıcı değil, sürüş dinamikleri ve yalıtım gibi şeyleri beklemek zaten ayıp, mühendislik süreleri de çok kısa tutulan arabalar bunlar. Materyaller en ucuz ve kalitesiz olanlar, konfor gibi şeyler iyi değil, yol tutuş ve bir güvenlik testi sonucu olan moose konularında çok kötü. Yani ne denilebilir ki? Parası bu arabalara yetenler mecburen gidip alacaklar, zaten bu araçlar orta ve üzeri bütçelere hitap eden araçlar değiller. Bir tane daha düşük bütçe sınıfındaki bir arabanın makyajlanmış hali deyip geçiyorum.

E bu aynı. Fiat gibi far değiştirip itelemişler.
Fiat Egea'nın makyajlı halinde birçok değişiklik oldu. Zaten makyajda kasa değişimi gibi çok büyük farklılıklar olmaz. Fiat makyajla birlikte kör nokta uyarı, anahtarsız giriş ve çalıştırma, tamamen led ön farlar, 10 inç tablet ekran, koltuk ısıtma, kablosuz şarj, dijital gösterge paneli, şerit takip asistanı, akıllı hız sabitleme ve trafik işareti tanıma sistemi, yorgunluk uyarı asistanı, ön park sensörü ve benzeri donanımlar ekledi.

Fiat Egea'nın makyajlı halinde birçok değişiklik oldu. Zaten makyajda kasa değişimi gibi çok büyük farklılıklar olmaz. Fiat makyajla birlikte kör nokta uyarı, anahtarsız giriş ve çalıştırma, tamamen led ön farlar, 10 inç tablet ekran, koltuk ısıtma, kablosuz şarj, dijital gösterge paneli, şerit takip asistanı, akıllı hız sabitleme ve trafik işareti tanıma sistemi, yorgunluk uyarı asistanı, ön park sensörü ve benzeri donanımlar ekledi.
Ben dışarıdan baktığımda bir far bir de panjur görüyorum değişen. Elbette bu tip farklar olur ama opsiyon sonuçta çoğu veya üst paketlere ekleniyor. Standart değil ki.

Bu donanımları gereğinden fazla önemsiyorsun.
Donanımlar önemlidir.
Çarpışma güvenlik testleri pek iç açıcı değil
Zaten Dacia'nın güvenlik testlerinde başarısız olmasına alışkınız.
sürüş dinamikleri ve yalıtım gibi şeyleri beklemek zaten ayıp
Bu otomobili alacak bir kişi bunları önemsemez diye düşünüyorum.
Materyaller en ucuz ve kalitesiz olanlar
Bütçe otomobili olduğu için normal.
Parası bu arabalara yetenler mecburen gidip alacaklar
zaten bu araçlar orta ve üzeri bütçelere hitap eden araçlar değiller.
O bütçeye çıkmış kişiler bu tür arabaları en fazla 2. otomobil olarak kullanırlar.
Ben dışarıdan baktığımda bir far bir de panjur görüyorum değişen. Elbette bu tip farklar olur ama opsiyon sonuçta çoğu veya üst paketlere ekleniyor. Standart değil ki.
Makyajlı bir otomobilden çok farklılık beklemek yanlıştır.
Elbette bu tip farklar olur ama opsiyon sonuçta çoğu veya üst paketlere ekleniyor. Standart değil ki.
Ama sonuçta önceden en üst pekette sunulmayan donanımlar artık sunuluyor. Egea'nın alt paketlerinde pek değişiklik olmadı fakat üst paketinde önemli denebilecek değişimler oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı