Dağıtıma çıkmasına rağmen 1 gündür kargo gelmiyor

Windows_XP

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha 2-3 gün önce bir sipariş ettim. Kargoya verildi okey. Buraya da geldi ok. Buradaki şubeye de geldi ok. Dağıtıma da çıkmasına rağmen 1 gündür gelmiyor. Neden böyle bir hata veriyor?

1583150553304.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tarz konuları anlamıyorum. Hani burada ne dememizi bekliyorsunuz? Elimizden ancak "sabırlı olun, şubeyi arayın" demek geliyor. Herhangi yardım edilecek bir durum yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şubeyi araman gerek. Bana hep böyle oluyor. Dağıtımda yazıyor ama ürün sitenin güvenliğine teslim edilmiş. Aramasam haberim olmayacak.

Bu tarz konuları anlamıyorum. Hani burada ne dememizi bekliyorsunuz. Elimizden ancak sabırlı olun, şubeyi arayın demek geliyor. Herhangi yardım edilecek bir durum yok.
Biraz sert olmuş ama katılıyorum. Burada yapılabilecek bir şey yok ben bu tip gecikmelerde doğrudan kargo şirketini arıyorum bilgilendiriyorlar. Ona göre bende ya kendim alıyorum ya da bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı